Kapitan Nostres na spokojnie w kampanii reklamowej AC w PZU

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kapitan Nostres na spokojnie w kampanii reklamowej AC w PZU

Bohaterem najnowszej kampania reklamowa AC w PZU jest Kapitan Nostres. Symbolizuje on spokój, jaki daje klientowi ubezpieczenie w PZU. Celem kampanii będzie poinformowanie klientów, że posiadając produkty ubezpieczyciela mogą czuć się spokojnie, bo PZU to firma, na której można polegać.

Kapitan Nostres to dostojny i pewny siebie, ale równocześnie komiksowo przerysowany bohater. Jego postać będzie wykorzystywana w wielu formatach i na różnych nośnikach w ramach komunikacji 360 stopni.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przygody Nostresa będą z humorem opowiedzianymi historiami, w których wraz z załogą swojego statku kosmicznego będzie mierzył się z codziennymi trudnościami życia we wszechświecie. Nostres w każdej, nawet najbardziej absurdalnej sytuacji, z którą ma do czynienia, wykaże się opanowaniem i swobodą, co jest odwołaniem do PZU - ubezpieczyciela, który zapewnia spokój. Taka postawa wpływa uspokajająco również na jego towarzyszy.

- Celem kampanii jest poinformowanie zarówno naszych obecnych, jak i potencjalnych klientów, że posiadając produkty PZU, czy korzystając z jego usług mogą czuć się spokojnie, bo PZU to firma, na której zawsze można polegać. Tworząc Nostresa zależało nam, aby jego postać uosabiała we wszystkich trudnych momentach spokój, opanowanie, bezpieczeństwo i swobodę w działaniu, która udzielać się będzie również otoczeniu. Jesteśmy przekonani, ze dzięki humorowi i ciekawej, zaskakującej kreacji, zarówno postać Nostresa jak i cała konwencja wzbudzi pozytywne emocje wobec marki PZU – powiedział Rafał Kowalczyk, kierownik zespołu komunikacji zewnętrznej w Grupie PZU.

Pierwszy spot telewizyjny kampanii pod tytułem „Kapitan Nostres i nienazwane obiekty” nawiązuje do oferty PZU, która gwarantuje w standardzie ubezpieczenie AC w formule all risks . 

Szerokozasięgowa kampania oparta jest na komunikacji w TV (główne stacje telewizyjne oraz stacje tematyczne, spot 30”), prasie, internecie (niestandardowe formaty displayowe na portalach ogólnopolskich, emisje video, promocja w serwisie YouTube), kinie (kampania spotowa), a także OOH (nośniki 12x3 i 12x4 oraz CLP w ośmiu największych miastach).

W ramach działań K2 przygotowała stronę https://nostres.pzu.pl/ oraz Custom Gadget na You Tube „Kapitan Nostres i Nienazwane Ryzyka” – zestaw 6 gier, które pokazują, że tego bohatera nic nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi. Internauci mogą wyzywać Nostresa na pojedynek i poddawać Kapitana ogromnemu przeciążeniu. Nostres w każdej sytuacji wykazuje się najwyższym opanowaniem, co w zderzeniu z problemami, które napotyka tworzy paradoksy, na których oparty został humor filmów. Opanowany charakter Nostresa to czytelne odwołanie do PZU, ubezpieczyciela, który zapewnia spokój.

Kampania potrwa do 22 kwietnia br. Koncept i kreację przygotowała agencja PZL, media zakupił Starlink, działania online realizuje K2 Internet.

Strona błędu dedykowanego serwisu nostres.pzu.pl:

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij