Fuzja Divante i Outsourcing Experts

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Fuzja Divante i Outsourcing Experts

Outsourcing Experts – holding skupiający spółki oferujące usługi z zakresu business process outsourcing – poszerza strukturę grupy o firmę Divante, dostawcę innowacyjnych rozwiązań dla e-biznesu.

Na mocy podpisanej na początku marca umowy Outsourcing Experts objął większościowy pakiet udziałów w spółce Divante. Fuzja pozwoliła stworzyć unikalną w Polsce ofertę outsourcingu sprzedaży i procesów marketingowych, ze względu na jej zakres i kompleksowość. Po raz pierwszy w kraju jeden dostawca oferuje tak szeroką paletę działań zarówno w kanałach tradycyjnych, jak i w internecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Divante to jeden z liderów dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce oraz e-marketingu. Dzięki połączeniu kompetencji spółki z doświadczeniem wchodzącej w skład Grupy OEX firmy Cursor, klienci będą mieli dostęp do rozwiązań end-to-end dla obszaru sprzedaży internetowej. Obejmują one projekt, wdrożenie, promocję oraz obsługę logistyczną i administracyjną e-sklepów, niezależnie od ich wielkości i branży.

- Rozbudowa kompetencji Outsourcing Experts jest jednym z kluczowych punktów realizowanej przez nas strategii. Celem tych działań jest zaoferowanie klientom jak najbardziej kompleksowych i komplementarnych względem siebie usług outsourcingowych – powiedział Artur Wojtaszek, wiceprezes zarządu Outsourcing Experts SA i prezes zarządu Cursor SA, odpowiedzialny za transakcję. – Zespół Divante to specjaliści z ogromną wiedzą i licznymi sukcesami na dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. Usługi tej spółki idealnie wpisują się w obraz rozwoju naszej oferty – dodaje.

Divante posiada unikalne kompetencje na rynku biznesu internetowego. Nie tylko dostarcza rozwiązania technologiczne z zakresu e-commerce, ale również prowadzi badania mające na celu optymalizację platform sprzedażowych. Aktywnie działa także na rzecz edukacji rynku.

- Połączenie zasobów Outsourcing Experts i Divante to nowa jakość na polskim rynku usług biznesowych. Umożliwia nam dotarcie do nowych grup klientów oraz zaoferowanie szerszego wachlarza usług dotychczasowym partnerom. Transakcja z Grupą OEX ma charakter inwestycyjny. Pozyskane środki w znacznej części zostaną przeznaczone na rozwój firmy. Spółką Divante będą kierować dotychczasowi managerowie i zarząd, co gwarantuje stabilność współpracy z naszymi klientami – powiedział Tomasz Karwatka, prezes zarządu Divante Sp. z o.o.

W ramach synergii kompetencji Divante i Cursor obecnie realizowane są projekty dla dwóch klientów z sektora FMCG i energetycznego, a kolejne wdrożenie jest w trakcie przygotowania.

Outsourcing Experts to jeden z największych podmiotów na rynku outsourcingu w Polsce, który powstał w maju 2011 roku z połączenia spółek grupy kapitałowej ArchiDoc (ArchiDoc i Call One) ze spółkami należącymi do Funduszu Neo Investments (Cursor, Galposter, Voice Contact Center). Po włączeniu w struktury Grupy OEX spółki Divante w jej skład wchodzi 5 firm, będących liderami na obsługiwanych rynkach.

Do najważniejszych klientów biznesowych Grupy należą m.in.: Telekomunikacja Polska, Netia, Getin Noble Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Grupa PZU, Allianz, Aviva, Vattenfall, RWE, Tauron Polska Energia, Mars Polska, Johnson & Johnson, Kompania Piwowarska, Carrefour, Unilever. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij