Newslettery Fitness Platinium i Smart Gym w rękach agencji Animails

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
E-mail Marketing

partnerem merytorycznym działu jest GetResponse

Newslettery Fitness Platinium i Smart Gym w rękach agencji Animails

Platinium Wellness Sp. z o.o., do której należą sieci klubów Fitness Platinium oraz SmartGym, powierzyła kompleksową obsługę e-mail marketingu agencji Animails.

Fitness Platinium to największa sieć klubów fitness w Krakowie (jej kluby funkcjonują także w Skawinie, Radomiu, Zamościu i Jarosławiu), powstała w 2009 roku. Z kolei w maju 2016 na Śląsku rozpoczęła swoje istnienie nowoczesna sieć bezobsługowych klubów Smart Gym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W sumie do tej pory Platinium Wellness Sp. z o.o. otworzyło już 21 placówek, a kolejne są w planach. Jednym z największych wydarzeń w ostatnim czasie było otwarcie największego klubu w Krakowie i jednego z największych w Polsce - przy ul. Bratysławskiej 4 (Kaufland).

"Obserwujemy rozwój sieci Fitness Platinium od samego początku, kiedy to otworzyła ona swój pierwszy klub przy ul. Lea w Krakowie. Cieszymy się, że będziemy teraz mogli w tym procesie uczestniczyć, odpowiadając za kompleksową obsługę jej newsletterów" - mówi Filip Kłodawski, współwłaściciel agencji Animails.

"Fitness Platinium - a teraz także Smart Gym - to jedna z najnowocześniejszych sieci klubów fitness w Polsce. Chcemy, aby jej newsletter także taki był. Postawimy na nowoczesny design, personalizację..." - dodaje Artur Dąbrowski, drugi ze współwłaścicieli Animails.

"Wśród naszych celów na 2017 rok było uruchomienie regularnego, nowoczesnego newslettera, którego jakość dorówna jakości naszych klubów. Szukaliśmy kompetentnych ludzi do realizacji tego celu i podjęcie współpracy z Animails wydawało się naturalnym wyborem" - tłumaczy Dawid Litwin, Dyrektor Marketingu Platinium Wellness Sp. z o.o.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij