Każda z nas marzy o "Tiffany Blue"! Lady Gaga twarzą nowej kampanii Tiffany & Co.

Każda z nas marzy o

Wczoraj ogłoszono, że piosenkarka została nową ambasadorką marki i wystąpi w jej najnowszej kampanii. Zobaczcie przedsmak tego, co nas czeka podczas Super Bowl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oficjalna premiera kampanii Tiffany'ego będzie miała miejsce podczas finału Super Bowl, na który marka wraca po 20 latach przerwy. „Wielka Gra” odbędzie się już 5 lutego, a Lady Gaga zostanie jej podwójną bohaterką - nie dość, że występuje w nowym spocie jubilera, dodatkowo będzie śpiewać podczas samego wydarzenia.

Dla marki artystkę sfotografował David Sims, który na swoim koncie ma sesje dla m.in.: Vogue, Calvina Kleina czy Yohji Yamamoto.

Reklama przewidziana przez Tiffany’ego jest początkiem nowej kampanii pod hasłem “Legendary Style” zaplanowanej przez markę na najbliższe miesiące. Do tej pory w kampanii udział wzięły: Elle Fanning i Lupita Nyong'o.

Tiffany & Co to amerykańska firma zajmująca się sprzedażą biżuterii. Jej symbolem jest kolor "Tiffany Blue", który jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy. 

PS

Poniżej znajdziecie inne reklamy z branży modowej z udziałem gwiazd

 

 

PS 2

A → tutaj znajdziecie reklamy, które zachęcają kobiety do pokazywania ich naturalnego piękna.

 PS 3 

W tym artykule znajdziecie również reklamy przy których marki pracowały ze znanymi reżyserami i fotografami, dzięki czemu reklamy były na bardzo wysokim poziomie. Zobaczcie koniecznie!  

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij