Pierwszego Dnia Wiosny namalujmy dzieciom lepszą przyszłość

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwszego Dnia Wiosny namalujmy dzieciom lepszą przyszłość

Już w czwartek 21 marca 2013 r. o godzinie 10:00 na Placu Defilad w Warszawie stanie „SOS Wioska Dziecięca”. Happening organizowany jest w ramach akcji Stowarzyszenia „Namalujmy dzieciom lepszą przyszłość”.

Ambasadorka Stowarzyszenia Natalia Kukulska wraz z podopiecznymi SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach pokoloruje 4 wioskowe domy jako symbol 4 SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce. Do zabawy będą mogli również przyłączyć się warszawiacy i kreatywnie spędzić Pierwszy Dzień Wiosny. Efekt pracy będzie można podziwiać przez kilka kolejnych dni, jako niestandardowy nośnik reklamowy projektu zachęcającego do przekazania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas trwania imprezy będzie można posłuchać gry na bębnach w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia, zagrać w piłkę na boisku pneumatycznym lub minigolfa. Dla najmłodszych przygotowano oddzielną strefę, do której dzieci zostaną zaproszone by namalować obrazki.

Planowane przedsięwzięcie to doskonała alternatywa spędzenia „dnia wagarowicza” i zaangażowania się w pomoc najbardziej potrzebującym. Happening ma zachęcić do rozmowy o sytuacji porzuconych i osieroconych dzieci w Polsce oraz do przekazania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij