Multikino i FCA Poland kontynuują współpracę w 2017 roku!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Multikino i FCA Poland kontynuują współpracę w 2017 roku!

Współpraca między siecią kin Multikino i FCA Poland będzie kontynuowana w 2017 roku. Dzięki temu osoby uczestniczące w cyklu Poranków filmowych oraz spektakli teatralnych w Multikinie będą mogły wygrać pięciodrzwiowego Fiata Tipo.

Natomiast dla uczestniczek cyklu Kino na Obcasach oraz osób, które oglądają transmisje z Teatru Bolszoj czeka Jeep® Renegade. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Multikino – jedna z wiodących sieci kinowych w Polsce – i FCA Poland – producent rodzinnego Fiata Tipo oraz zaprojektowanego z pasją nowego Jeepa® Renegade – zapraszają widzów na cztery cykliczne wydarzenia z nagrodami w postaci topowych samochodów. 

W 2017 roku podczas cyklu Poranki filmowe dla dzieci oraz Teatry na Wielkim Ekranie będzie można wziąć udział w konkursie „Fiat w Multikinie 2017”, a w ramach cyklu seansów Kino na Obcasach oraz Balet Bolszoi odbędzie się konkurs „Jeep® w Multikinie 2017”. 

Każdy, kto chciałby wygrać Fiata Tipo powinien wziąć udział w projekcie Poranki filmowe lub Teatry na Wielkim Ekranie między 1 lutego, a 30 listopada br., wypełnić otrzymaną podczas seansu ankietę i odpowiedzieć na proste pytanie: „Filmowa wycieczka pełna niespodzianek? Przedstaw Nam pomysł na wymarzoną podróż w świat kina z nowym Fiatem Tipo i krótko uzasadnić swój wybór”. Spośród najbardziej kreatywnych odpowiedzi organizator wybierze najlepszą, którą nagrodzi nowym pięciodrzwiowym Fiatem Tipo z bogatym wyposażeniem – m.in. klimatyzacją, radiem Uconnect z USB, sześcioma poduszkami powietrznymi oraz asystentem ruszania pod górę. 

Natomiast osoby, które chciałyby w 2018 rok wjechać Jeepem® Renegade Multikino i FCA zapraszają do udziału w cyklu Kino na Obcasach (przygotowanym z myślą o kobietach i łączącym spotkanie z przyjaciółkami z wyjściem do kina) oraz transmisjach baletów z Teatru Bolszoj. Uczestnicząc w tych wydarzeniach między 1 lutego a 30 listopada br. można wziąć udział w konkursie wypełniając otrzymaną podczas seansu ankietę i odpowiadając na proste pytanie: „Śladami przygód jakiego bohatera filmowego podążałbyś Jeepem Renegade? Odpowiedź należy krótko uzasadnić”. 

Szczegóły obu konkursów są dostępne na stronie www.multikino.pl.

Do konkursu „Fiat w Multikinie 2017” podczas Poranków filmowych oraz spektakli teatralnych zaprasza kompaktowy Fiat Tipo, a do konkursu „Jeep® w Multikinie 2017” podczas cyklu seansów Kino na Obcasach oraz Balet Bolszoi w Multikinie zaprasza Jeep® Renegade - ikona wolności.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij