"SuperBetter" - Zamień życie w grę i graj, żeby wygrać! Konkurs!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść

Zamień życie w grę i graj, żeby wygrać. Dosłownie – proponuje Jane McGonigal,autorka jednej z „10 najbardziej przełomowych idei” według „New York Timesa”. McGonigal to amerykańska psycholog gier z tytułem doktora, prelegentka TED, zdobywczyni tytułu „Young Global Leader” na World Economic Forum.

Jej głośna książka „SuperBetter” ukazała się 1 lutego!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stwórz sekretną tożsamość, pozyskaj sojuszników, walcz z czarnymi charakterami. Przechodź na kolejne poziomy gry. Optymizm, kreatywność, odwaga i determinacja to atrybuty, które można zdobyć, zamieniając swoje życie w grę. „SuperBetter” to połączenie teorii gier, praktyki graczy i nauki. To – mówiąc najprościej – sposób na zarządzanie swoim życiem, ale też rozwiązywanie problemów czy dążenie do sukcesu. Skuteczności, uznanej za przełomową, metody dowodzą badania z pogranicza psychologii, medycyny, neurobiologii prowadzone m.in. na University of Pennsylvania wraz z National Institutes of Health.

W 2009 roku Jane McGonigal doznała poważnego wstrząśnienia mózgu. Wydawało się, że to koniec. Dręczyły ją lęki, depresja i myśli samobójcze, nie mogła pracować, a nawet wstać z łóżka. Na szczęście wieloletnie doświadczenia zawodowe nie poszły na marne – McGonigal zmieniła proces dochodzenia do zdrowia w grę budującą psychiczną odporność. Proste ćwiczenia umysłowe stały się częścią większego projektu, w którym wzięło do dziś udział ponad pół miliona osób. Jego podsumowaniem stała się książka „SuperBetter”.

W mistrzowsko napisanej i świetnie udokumentowanej książce autorka nie oferuje popularnych, powszechnie znanych rozwiązań. McGonigal przedstawia swój autorski sposób nie tylko w oparciu o naukowe badania, lecz także omawia gry, w które swobodnie można grać już podczas lektury. Wystarczy telefon lub komputer. „Wybierz: Wstań i zrób trzy kroki, albo zaciśnij dłonie w pięści i trzymaj je nad głową tak wysoko, jak możesz, przez pięć sekund. Do dzieła!” – tu zaczyna się gra,zakładająca niemal sto zadań. Każdy, bez większego wysiłku, może w nią zagrać. McGonigal prezentuje 7 kluczowych umiejętności i zasad, dzięki którym każdy może wyzwolić w sobie silnego gracza.

KONKURS! 

Aby zgarnąć jedną z trzech książek "SuperBetter" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Podaj przykład gry, która może pomóc w dążeniu do sukcesu oraz uzasadnij swój wybór? 

Swoje zgłoszenia przesyłajcie do 9 lutego na adres [email protected], w tytule maila wpisując "SuperBetter - konkurs". Wygrywają 3 najbardziej oryginalne odpowiedzi. Życzymy powodzenia!

Książkę można zakupić pod adresem → tutaj

Wydawca ksiażki: Czarna Owca

Rozwiązanie konkursu

(Aktualizacja 09.02.2017)

Nagrody, czyli egzemplarze książki Jane McGonigal otrzymują: Barbara Lesiak, Bartosz Stor oraz Helena Polasik. Gratulacje!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij