Grzegorz Barszcz Wiceprezesem Zarządu firmy Politan

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grzegorz Barszcz Wiceprezesem Zarządu firmy Politan

Z początkiem tego roku Grzegorz Barszcz został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu spółki Politan. Firma jest czołowym dostawcą artykułów gospodarstwa domowego na polskim rynku, a zmiany w Zarządzie to kolejny krok jej konsekwentnego rozwoju.

Grzegorz Barszcz posiada wieloletnie doświadczenie w branży FMCG. Z firmą Politan związany jest od 13 lat, w której rozpoczął karierę na stanowisku Dyrektora Sprzedaży. Następnie obejmował funkcje dyrektora marketingu i dyrektora ds. personalnych. Od 2014 roku był również Członkiem Zarządu Politan Sp. z o.o. W stycznie br. został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu odpowiadając za: zarządzanie Departamentem Handlu i Zasobów Ludzkich, stopień realizacji strategii firmy, rozwój zespołów i ich menadżerów. Nadal będzie zarządzać Działem Marketingu spółki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Obecnie Politan jest dostawcą prawie 350 produktów AGD pod logo Gosia i Amigo. Trzy lata temu kupiliśmy fabrykę w Żywcu, w której produkujemy także chemię gospodarczą. Jesteśmy niezawodni w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dla sektora B2B. Mamy więc silne podstawy do dalszego rozwoju. Obecnie ważne jest dla nas doskonalenie procesów biznesowych i operacyjnych, w oparciu o bardzo dobry produkt, skuteczny marketing oraz szybką dystrybucję – mówi Grzegorz Barszcz.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij