Jak będą wyglądały płatności w przyszłości? Wspólnie z Mastercard zapraszamy na nową edycję #ZmienimyŚwiat

Jak będą wyglądały płatności w przyszłości? Wspólnie z Mastercard zapraszamy na nową edycję #ZmienimyŚwiat

W jaki sposób będziemy płacili w najbliższej przyszłości? Jak będą wyglądały sklepy w inteligentnym mieście? Razem z Mastercard szukamy odpowiedzi na te pytania w ramach kolejnej edycji akcji #ZmienimyŚwiat.

Idea cyklu Zmienimy Świat jest bardzo prosta: nasza pasja to innowacje i nowe technologie. Wierzymy, że dzięki nim każdego dnia udaje się zmieniać świat na lepsze. Cyklicznie inspirujemy czytelników Antygrupy, czyli popularnych serwisów o tematyce nowych technologii, biznesu i marketingu - Antyweb, NowyMarketing i MamStartup, do dyskusji nad wybraną dziedziną naszego życia. Szukamy pomysłów na usprawnienia i nowych idei. Nawet tych futurystycznych. Autorów najlepszych nagradzamy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tym razem partnerem naszej akcji została firma Mastercard, a konkurs został podzielony na dwie części.

W pierwszej części, która wystartowała dziś i potrwa do 20 lutego, pytamy Was o to, jak będą wyglądały płatności w przyszłości. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy przejść na stronę zmienimyswiat.pl i zostawić swój pomysł w komentarzu. Autora najciekawszej wypowiedzi nagrodzimy smartfonem Huawei P9.

Druga część konkursu wystartuje 21 lutego i także potrwa dwa tygodnie. Zadaniem konkursowym będzie przedstawienie swojego pomysłu na to, jak będą wyglądały sklepy w inteligentnym mieście przyszłości. Najlepszą odpowiedź nagrodzimy drugim telefonem Huawei P9.

Zapraszamy do udziału w naszej dyskusji na stronie zmienimyswiat.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij