Wielka promocja! Hochland na Piątkę!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wielka promocja! Hochland na Piątkę!

Już 1 marca 2017 roku rusza wielka promocja Hochland dla konsumentów serów topionych pod nazwą „Hochland na Piątkę!”. Promocja oparta jest na bardzo prostym i atrakcyjnym mechanizmie – każdy zakupiony ser topiony Hochland w promocyjnym opakowaniu to gwarantowane 5zł do wydania u partnerów promocji.

Wystarczy zarejestrować kod z naklejki/opakowania na stronie www.hochlandna5.pl, wybrać partnera i… tyle! Można ruszać na zakupy i korzystać ze zniżki!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Partnerami promocji „Hochland na Piątkę!” są dobrze znane i lubiane marki. Do współpracy zostały zaproszone: Cinema City (największa w Polsce sieć kin), home&you (największa sieć z artykułami wyposażenia wnętrz), Merlin.pl (jeden z najstarszych, największych i najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych) i Super-Pharm (czołowa sieć drogerii).

Celem zaplanowanej promocji „Hochland na Piątkę!” jest zachęcenie konsumentów do zakupu serów topionych marki Hochland, zwiększenie sprzedaży oraz częstotliwości zakupów serów topionych, a także umocnienie marki Hochland na pozycji lidera w tej kategorii.

Podczas trwania promocji przygotowane zostało również silne wsparcie komunikacyjne w telewizji, radiu, Internecie, mediach społecznościowych oraz kinach sieci Cinema City. W punktach sprzedaży w całej Polsce umieszczone zostaną także materiały POS. Promocja „Hochland na Piątkę!” i wsparcie komunikacyjne potrwają od początku marca do końca maja 2017 roku. 

Za przygotowanie promocji odpowiada agencja BRANDPLACE, a za zakup mediów Value Media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij