"A Love Song", zaśpiewasz razem z nami? Koalicja Klimatyczna w hołdzie naszej planecie

Koalicja Klimatyczna, która zrzesza ponad 100 brytyjskich organizacji charytatywnych i organizacji związanych z klimatem oraz ochroną środowiska, wydała "A Love Song". Piosenkę specjalnie w hołdzie dla naszej planety.

Spot zaczyna się dość humorystycznie, ale narracja najciemniejszego głosu Gry o tron - Tywina Lannistera - powoduje, że z ciarkami na plecach skupiamy się na przekazie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas gdy niektóre filmy na temat ochrony środowiska próbują szokować widzów, ten spot ma być pozytywny i budujący. Ma zapierać dech w piersiach odbiorców. Został stworzony, by "pokazać miłość", a tym samym zachęcić do ochrony naszej planety w związku ze zmianami klimatycznymi. 

Melodyjny scenariusz napisany przez brytyjskiego poetę Antoniego Anaxagorou, dźwięki otoczenia, pękanie lodu, świst wiatru, czy szeleszczące liście powodują, że czujemy się, jakbyśmy sami brali udział w reklamie. 

A czy Ty zaśpiewałbyś z nami tę miłosną piosenkę?

Film został nakręcony przez Ridleya i Tony'ego Scotta w RSA Films.

Temat ochrony środowiska dla każdego z nas powinien być szczególnie ważny, dlatego prezentujemy Wam kilka ciekawych kampanii, które w różny sposób ukazują problemy naszej planety.

Tutaj ← przeczytacie, dlaczego Thor Bjornsson - najsilniejszy człowiek na świecie, znany przede wszystkim jako odtwórca roli Góry w Grze o tron, nie korzysta już z plastikowych butelek.

Dlaczego nie warto robić TEGO w lesie?

Czy zaśmiecanie środowiska to grzech?

A Ty, widzisz różnicę między wyłączaniem a „wyłanczaniem”?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij