Nowa kampania Subaru - spoty, które chwycą Cię za serce!

Nowa kampania Subaru - spoty, które chwycą Cię za serce!

W piątek Subaru uchyliło rąbka tajemnicy i wpuściło do sieci reklamy, które są częścią nowej kampanii skupionej wokół Subaru Impreza z rocznika 2017. Spoty z pewnością chwycą was za serce! Zobaczcie sami!

Pierwsza reklama zatytułowana jest “Rewind”. Razem z narratorem i parą leżącą w szpitalu cofamy się w czasie, by móc sprawdzić, co mogli zrobić, by do wypadku nie doszło. Subaru w reklamie pokazuje jak bezpiecznym samochodem jest, dodatkowo chwaląc się, że nikt nie przebije ich w testach IIHS.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Drugi spot pokazuje, jak dzieci szybko dorastają. "Moving Out" opowiada historię młodego chłopca, który przygotowuje się do opuszczenia rodzinnego domu. Subaru pokazuje w reklamie, jak bardzo pakowny jest samochód w swojej klasie.

A teraz przyznajcie się, kto się wzruszył? 

Trzeci spot jeszcze nie wleciał na kanał Subaru na YouTube, ale według informacji prasowej w reklamie zobaczymy moment przeniesienia dziecka ze szpitala do domu.Jesteśmy pewni, że i to będzie bardzo emocjonalne!

PS

Jeśli motyw z dorastającym dzieckiem wydaje Wam się znajomy z reklam Subaru, macie rację! W 2010 mogliśmy zobaczyć, jak sześcioletnia, a w rzeczywistości szesnastoletnia, dziewczynka stawiała “pierwsze kroki” na drodze :)

 

PS 2 

Także wartymi przypomnienia, niezwykłymi reklamami Subaru są te z udziałem rodziny Barkleyów, którą tworzą psia mama, tata oraz gromadka szczeniaków, zobaczcie!

 

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij