Nigdy nie wiesz czego się spodziewać. Renault z nową, nieprzewidywalną reklamą

Nigdy nie wiesz czego się spodziewać. Renault z nową, nieprzewidywalną reklamą

Reklama, w której wszystko dzieje się tak szybko, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć następnych wydarzeń. Renault z nową gamą możliwości wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nasze wymagania ewoluują z czasem. Na każdym etapie naszego życia potrzebujemy nowych bodźców, doznań, ciągłych zmian. Nowa reklama Renault ilustruje nasze potrzeby w dość twórczy sposób. 

Bohater musi przejechać w reklamie przez kilka billboardów, które symbolizują niespodziewane zwroty akcji w jego życiu. Na każdym etapie towarzyszy mu Renault, które spełnia jego wymagania w danej chwili.

Reklama prezentuje najnowszą linie samochodów marki. Kampania ruszyła we Francji. Obejmuje telewizję, outdoor i  Internet. 

PS 

Renault to nie jedyna marka, która w reklamie poruszyła różne etapy ludzkiego życia. Hyundai w 2015 roku na Super Bowl przygotował wzruszającą kreację o tym, jak to rodzice dbają o swoje dzieci podczas etapów dorastania. :)

PS 2 

Reklamy samochodów potrafią wzruszyć, zadziwić, a nawet zmrozić krew w żyłach. W przypadku BMW przekonaliśmy się, że jest to samochód na każdą okoliczność. Nie ważne, czy musisz brać udział w pościgu, uciekać przed FBI, uczestniczyć w strzelaninie czy doprowadzić do eksplozji helikoptera. Zobaczcie sami!

PS 3 

Dla niektórych motoryzacja to prawdziwa miłość, ale czy można zakochać się od pierwszego wejrzenia w samochodzie? Honda przekonuje, że tak!

A gdy stracisz głowę dla samochodu?

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij