Cyber-wszechświat i niewidzialny konsument, czyli konferencja Cyber 7.0

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cyber-wszechświat i niewidzialny konsument, czyli konferencja Cyber 7.0

Odbywająca się 6 kwietnia konferencja Cyber to siódme doroczne spotkanie badaczy zjawisk konsumenckich powstających na styku człowieka z technologią i cyberprzestrzenią. Wydarzenie organizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii jest jedną z najważniejszych w Polsce przestrzeni...

...dyskursu ekspertów consumer intelligence, marketerów, publicystów oraz naukowców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczna edycja Cyber 7.0 jest poświęcona dwóm głównym obszarom tematycznym: Świat cyfrowy przejmuje kontrolę oraz Niewidzialny konsument.

Obserwujemy dwa zjawiska w cyberprzestrzeni, które w najbliższym czasie będą silnie wpływały na biznes i marketing, a więc także badania. Pierwsze to narastająca dominacja sfery cyfrowej nad światem, który dotychczas określaliśmy jako realny, a drugie to sukcesywne zacieranie się obrazu pojedynczego człowieka. To tworzy nowe napięcia i nowe możliwości, ponieważ trudno jest nam wyobrazić sobie świat zdominowany przez booty i algorytmy, w którym człowiek, kiedyś będący w centrum uwagi, staje się coraz mniej widoczny. Charakterem i skutkami jaki ten niezwykły splot ma dla codzienności i biznesu zajmiemy się na Cyber 7.0 – mówi Michał Kociankowski (PTBRiO), przewodniczący Rady Programowej.

W programie konferencji Cyber 7.0 znalazły się wystąpienia Marcina Beme (Audioteka), Rafała Barana (4fun TV), dr Aleksandry Przegalińskiej (Akademia L. Koźmińskiego), dr Jana Zająca (Uniwersytet Warszawski), dr hab. Jacka Wasilewskiego (Uniwersytet Warszawski) i Jacka Kowalskiego (Neuroidea), Tomasza Jedrkiewicza (T-mobile), Alberta Hupy (IRCenter) i Anny Robotyckiej (Faceaddicted), Tomasza Opalskiego (ING Bank Śląski) i Aleksandry Mozalewskiej (UX Symetria), Aleksandry Gębarowskiej (Uniwersytet Jagielloński) i Tomasza Kleyffa, (Hip-hop TV, Eska TV), Pauliny Walkowiak i Kamila Walkowiaka (cloud development), Katarzyny Anosowicz (TVN DIGITAL), Krzysztofa Goryńskiego (TVN) i Tomasza Rakowskiego (IPSOS), Rafała Zacłony i Michała Andrejczuka (Harvard Business Review Polska), Beaty Pawłowskiej i Przemysława Siewiora (Neuroidea) oraz Michała Kota i Macieja Brysiaka (IQS).

Cyber 7.0 odbędzie się 6 kwietnia w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.

Więcej informacji na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij