IMS partnerem programu „Wybieram Wodę”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
IMS partnerem programu „Wybieram Wodę”

IMS Sensory Media został partnerem edukacyjnej kampanii społecznej „Wybieram Wodę”. Lider wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego zajmie się produkcją spotów radiowych, które będą przez rok emitowane w galeriach handlowych. Późniejsze działania rozszerzone zostaną o emisję...

...spotów video oraz działania ambientowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Wybieram wodę” to kampania edukacyjna Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii. Celem programu jest zwrócenie uwagi na to, jak ważną rolę w zachowaniu zdrowia odgrywa prawidłowe nawodnienie organizmu. Edukacja będzie prowadzona również w kontekście prawidłowo zbilansowanej diety. Poza tym ważnym elementem projektu będzie także promocja ochrony naturalnych zasobów wodnych oraz podkreślanie roli wody nie tylko w zachowaniu zdrowia, ale także w środowisku, gospodarce, przemyśle i rolnictwie.

Kampania „Wybieram wodę” skierowana jest przede wszystkim do kobiet w ciąży i karmiących oraz ich małych dzieci, młodzieży szkolnej, seniorów oraz osób aktywnie uprawiających sport, czyli grup najbardziej narażonych na niedostateczne nawodnienie organizmu. Program realizowany będzie od września 2017 roku i zaplanowany jest na minimum trzy lata. W ramach projektu stworzona zostanie multimedialna platforma edukacyjno-informacyjna. Działaniom edukacyjnym towarzyszyć będzie kampania informacyjna w mediach ogólnopolskich i lokalnych.

Szczegóły na temat kampanii znajdują się na stronie www.wybieramwode.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij