Strażak Sam odwiedzi Blue City

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Strażak Sam odwiedzi Blue City

Centrum Handlowe Blue City kontynuuje cykl bardzo udanych imprez dla najmłodszych. Już w najbliższy weekend wszystkie dzieci będą mogły spotkać się z kolejną po Atomówkach i Śwince Peppie lubianą postacią z kreskówki –bohaterskim Strażakiem Samem.

Bohater serialu będzie gościł w Centrum w dniach 4-5 marca w godzinach 11:00 – 19:00. Jego mali fani będą mogli robić sobie z nim zdjęcia, a także jeździć wozem strażackim po specjalnym torze, projektować odznaki  i uczyć się nazw elementów pojazdu straży pożarnej. Przewidziano również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i inne zabawy tematyczne – między innymi warsztaty z dekorowania babeczek i strefę zwariowanych fryzur. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dlaczego właśnie Strażak Sam? Imprezy w centrum handlowym powinny być nierozerwalnie związane z jego strategią i pozycjonowaniem (…). W przypadku Blue City najlepiej sprawdzają się imprezy dla dzieci, szczególnie oparte na znanych i mocnych licencjach. – mówi Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Centrum. Warto też wspomnieć o walorze edukacyjnym - bohater kreskówki jest bardzo dobrym wzorem do naśladowania dla wszystkich dzieci. Jego odwaga i skłonność do pomagania innym są godne podziwu.

W trosce o komfort odwiedzających wprowadzono zapisy na niektóre z planowanych atrakcji. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat i zapewnić dziecku miejsce na liście odwiedzających, należy odwiedzić stronę internetową Blue City.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij