Future Living Award –dołącz do wizjonerów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Future Living Award –dołącz do wizjonerów

Wizja potrzeb przyszłości i technologii, które je zaspokoją, to temat czwartej już edycji Future Living Award. W organizowanym przez markę Siemenskonkursie zwycięzca otrzyma 15.000 złotych, apozostali laureaci odpowiednio 5.000 i 3.000 zł. Termin nadsyłania prac to 31 grudnia 2016 r.

I am the Future

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przyszłość stanowi najpotężniejszy fundament rozwoju technologii. Jednym z jej najważniejszych założeń jest zaspokajanie, a nawet wyprzedzanie potrzeb ludzkości. To właśnie ona stała się inspiracją do ogłoszenia konkursu Future Living Award, który z roku na rok gromadzi coraz liczniejszą grupę miłośników designu, architektury i najnowszych technologii.

Sukces poprzednich edycji konkursu stał się naturalną podstawą ogłoszenia czwartej już odsłony Future Living Award, której głównym zadaniem jest poszukiwanie wizji potrzeb i technologii niedalekiej przyszłości. Uczestnicy tego-rocznej  edycji konkursu będą musieli oprzeć swoje prace na odpowiedziach na pytania:

  • Jakie ludzkie i społeczne potrzeby pojawią się na przestrzeni 10 lat?
  • Co będzie motorem pojawienia się nowych potrzeb?
  • Jakie nowe potrzeby pojawią się wskutek upowszechniania się innowacyjnych technologii?
  • Jakich innowacyjnych technologii/urządzeń będziemy potrzebować w przyszłości?

Inspirujące, niestandardowe i nowatorskie pomysły oceniać będzie wyjątkowe jury, którego przewodniczącą niezmiennie od pierwszej edycji konkursu jest dr Krystyna Łuczak –Surówka, historyk i krytyk designu, kuratorka wystaw i wykładowca ASP w Warszawie. W komisji zasiądą równieżinni  cenieni  eksperci: Cezary Ciszewski,  prof. Anna  Giza –Poleszczuk, Robert Majkut, Grzegorz Niwiński, Robert  Pludra,  Agnieszka Pugacewicz, Tomek Rygalik i Zdzisław Sobierajski.

Patronat nad konkursem objęły jedne z najlepszych uczelni w Polsce: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Politechnika Warszawska, Uniwersytet im.Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Warszawskii Politechnika Białostocka.

Videorelacja z trzeciej, finałowej gali Future Living Award dostępna jest pod linkiem. Więcej informacji na stronie konkursu Future Living Award.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij