Miecz Starków do wygrania w konkursie HBO do serialu HBO Gra o tron

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Miecz Starków do wygrania w konkursie HBO do serialu HBO Gra o tron

Miecz o długości 164 cm ważący ok. 12 kg jest główną nagrodą w konkursie dedykowanym serialowi HBO Gra o tron w aplikacji konkursowej HBO Play na Facebooku. Jest to element kampanii promocyjnej trzeciego sezonu serialu w Polsce. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się już 1 kwietnia w HBO i HBO GO.

Fani serialu mogą już rywalizować o ponad 800 nagród, w tym ręcznie wykonaną replikę miecza Starków – „Lód”. Aplikacja konkursowa HBO Play jest dostępna na fan page’u HBO Polska na Facebooku. Obejmuje ona nowe funkcjonalności, mechanizmy i zadania przygotowane w związku z nowym sezonem serialu Gra o tron. W ciągu 3 miesięcy w aplikacji będzie można zdobyć ponad 800 nagród związanych z serialem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Główną nagrodą będzie wierna replika miecza Starków „Lód”, który fani Gry o tron pamiętają jeszcze z pierwszego sezonu serialu. Miecz zdobędzie osoba, która zajmie pierwsze miejsce w specjalnym rankingu, biorącym pod uwagę jedynie zadania związane z serialem. W odróżnieniu od innych nagród, miecz nie będzie licytowany – liczyć będzie się jedynie łączna liczba punktów zdobytych w misjach Gry o tron. Nowa odsłona aplikacji konkursowej wystartowała 18 marca.

Wyprodukowany przez HBO serial Gra o tron powstał na podstawie bestsellerowej sagi fantasy George’a R.R. Martina Pieśni lodu i ognia. Wielokrotnie nagrodzony Emmy serial pokazuje walkę o władzę w potężnym i szarpanym konfliktami królestwie. Trzeci sezon serialu składa się z dziesięciu odcinków.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu produkcji HBO Gra o tron będzie miał premierę w poniedziałek, 1 kwietnia w HBO i w HBO GO. Kolejne odcinki serialu będą emitowane w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w HBO. Od 1 do 30 kwietnia pierwszy odcinek serialu będzie dostępny bez abonamentu w HBO GO.

Opis miecza z książki Gra o tron wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka:

"Lord Eddard Stark zsiadł z konia, a jego podopieczny, Theon Greyjoy, przyniósł jego miecz, Lód. Ostrze miał szerokie jak dłoń mężczyzny, a długością przewyższał nawet wzrost Robba. Wykute z valyriańskiej stali za pomocą magii, było ciemne jak dym i bez jakiejkolwiek szczerby.

Lód stanowił przykład wyjątkowo pięknego oręża. Wykuto go w Valyrii, w czasach kiedy kowale kuli metal za pomocą młotów i zaklęć. Liczył już sobie czterysta lat, a pozostał tak samo ostry jak pierwszego dnia. Jego imię było jeszcze starsze, pochodziło z czasów herosów, kiedy Starkowie byli królami północy."

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij