DHL Parcel powraca z „Sowią Pocztą”!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DHL Parcel powraca z „Sowią Pocztą”!

Już 15 marca, prosto z Hogwartu, do rąk tysięcy fanów sagi o Harrym Potterze trafią magiczne podręczniki Szkoły Magii i Czarodziejstwa wydawnictwa Media Rodzina. Wszystko dzięki DHL Parcel, oficjalnemu partnerowi akcji „Sowia Poczta”.

Czytelnicy serii o niezwykłym czarodzieju z niecierpliwością czekają na premierę magicznych podręczników, znanych z książek J.K. Rowling. „Baśnie barda Beedle’a”, „Quidditch przez wieki” oraz leksykon „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” ukażą się już wkrótce w oryginalnym wydaniu, z ilustracjami znakomitego chorwackiego artysty Tomislava Tomica. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Książki będą wyjątkowe, nie tylko ze względu na swoją treść, ale także dlatego, że dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany organizacjom charytatywnym związanym z J.K. Rowling. 20% wpływów trafi do Comic Relief, zaś 80% z nich zasili konto Lumos. Pieniądze będą wsparciem dla dzieci i młodzieży, m.in. z Polski i Wielkiej Brytanii, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. 

To już kolejna współpraca DHL Parcel oraz wydawnictwa Media Rodzina w ramach akcji „Sowia Poczta“. W październiku ubiegłego roku kurierzy DHL Parcel dostarczali w dniu premiery, w sobotę, pierwsze wydanie scenariusza „Harry Potter i przeklęte dziecko”.   

Akcja „Sowia Poczta” cieszyła się wówczas ogromnym zainteresowaniem klientów DHL Parcel, dlatego firma zdecydowała się zaangażować w nią po raz kolejny. Tym razem kurierzy DHL Parcel pojawią się u wszystkich, którzy w dniu premiery nie mogą sami zjawić się w księgarniach, a egzemplarze magicznych podręczników postanowią zamówić na stronie internetowej wydawnictwa.

Aby otrzymać podręczniki za pośrednictwem „Sowiej Poczty” DHL Parcel, wystarczy zamówić je w przedsprzedaży na stronie mediarodzina.pl do 14 marca br. Przesyłka opatrzona logo akcji „Sowia Poczta” zostanie doręczona do wszystkich zamawiających już w dniu premiery książek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij