Dziewczyny rządzą w kampanii Deichmann

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dziewczyny rządzą w kampanii Deichmann

Ruszyła wiosenna kampania marki Deichmann pod hasłem #DziewczynyRządzą. Bohaterką spotów promujących nową, miejską kolekcję butów jest Margaret. Kampanię przygotowała i realizuje agencja LiquidThread.

Od 13 marca w największych stacjach telewizyjnych można zobaczyć spoty promujące wiosenno-letnią kolekcję butów Deichmann. Marka kontynuuje współpracę z Margaret, która ze swoją energią  idealnie wpisuje się w klimat nowej kolekcji oraz hasło przewodnie kampanii, promujące solidarność i siłę kobiet - #DziewczynyRządzą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dynamiczny, utrzymany w młodzieżowym klimacie spot doskonale oddaje charakter kolekcji, którą Deichmann wspólnie z Margaret przygotował na nowy sezon. To przede wszystkim buty lekkie, wygodne, nadające wyrazistości stylizacjom, w których poczujemy wiosenną energię podczas miejskich wędrówek.  

Idea #DziewczynyRządzą będzie motywem przewodnim wszystkich aktywności

w najnowszej kampanii Deichmann. Oprócz reklamy telewizyjnej w ramach zintegrowanych działań realizowane będą również m.in. kampanie banerowe, promocja w mediach społecznościowych, reklama OOH, social PR oraz aktywacja. W ramach tej ostatniej - na stronie użytkowniczki same zdecydują jaka zasada i jaki rabat na buty zostaną wprowadzone do sklepów Deichmann na weekend.   

Za kreację i realizację kampanii odpowiada agencja LiquidThread. #DziewczynyRządzą to czwarta, wspólnie realizowana kampania agencji i marki Deichmann. Produkcją spotu zajął się dom Tango Production. Strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów przygotował Starcom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij