Krzysztof Chomicki jako Dyrektor Procesów i Data

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Krzysztof Chomicki jako Dyrektor Procesów i Data

Do zespołu IQS dołączył Krzysztof Chomicki, który zajmie nowo utworzone stanowisko Dyrektora Procesów i Data. Agencja badawcza zatrudniła również kilkuosobowy zespół analityczno-programistyczny w obszarze DATA.

Krzysztof Chomicki z branżą związany jest od ponad 20 lat. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu zespołów analiz i wsparcia w agencjach badawczych. Związany był m.in. z ARC, IPSOS, Millward Brown, a ostatnio pracował jako Data Director w Kantar Operations. Do IQS powraca po 11 latach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jako Dyrektor Procesów i Data będzie odpowiedzialny za część realizacyjną i analityczno-programistyczną oraz nowe projekty w obszarze DATA i rozbudowę infrastruktury technologicznej.

- Wierzę, że Krzysztof wraz z wykwalifikowanymi ekspertami wzmocni obszar integracji danych, automatyzacji i mobile. Ubiegły rok zakończyliśmy z kilkunastoprocentowym wzrostem przychodów, więc jest to najlepszy czas na ważne, strategiczne decyzje biznesowe – komentuje Alina Lempa, Prezes Zarządu IQS.

Wraz z Krzysztofem Chomickim do IQS dołącza cały nowy zespół: Michał Romanowski, Amelia Prażnowska-Jachowicz, Mariusz Celmer, Mikołaj Szurek, i Piotr Jaszke.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij