James Franco przedstawia: ‘MAN BOX’ DLA ZALANDO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
James Franco przedstawia: ‘MAN BOX’ DLA ZALANDO

Wiodąca europejska platforma modowa Zalando sezon wiosna-lato 2017 wita kampanią MAN BOX ukazującą różne style typowe dla współczesnego mężczyzny. Razem z aktorem i twórcą filmowym Jamesem Franco firma przygotowała spot reklamowy udowadniający, że Zalando ułatwia zakupy ubraniowe niezależnie od styl

Poza damską odzieżą, obuwiem i akcesoriami we wszystkich przedziałach cenowych Zalando ma swojej ofercie także asortyment dla mężczyzn, który obejmuje szerokie spektrum marek i stylów na każdą okazję. Z typowym dla siebie urokiem i swobodą James Franco przekonuje, że Zalando ma coś dla każdego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

James Franco zna mężczyzn i ich upodobania. Mówiąc o niechęci do zakupów, precyzuje: „My nie chodzimy na zakupy. My decydujemy”. Większość mężczyzn, zamiast kupować ubrania, wolić uprawiać sport, gotować lub chodzić na ryby. Niezależnie od tego, jakie są ich ulubione zajęcia, mogą oni przy tym świetnie wyglądać dzięki Zalando, które oferuje setki marek i stylów w jednym miejscu.

 Cieszymy się, że możemy poinformować o szerokim asortymencie męskim w Zalando. Kampania MAN BOX to wyraz naszego zrozumienia dla mężczyzn i ich zwyczajów, a jej celem nie jest narzucanie nikomu określonego stylu, lecz pokazanie, że w Zalando znaleźć można swoje ulubione marki. Wzbogacona o subtelne poczucie humoru Jamesa Franco, kampania stanowi inspirację do wyrażania swojego własnego stylu dzięki Zalando”, zaznacza Carsten Hendrich, VP Brand Marketing Zalando.

Spot reklamowy do kampanii „It’s A MAN BOX” został nakręcony na ulicach Los Angeles, a wyreżyserował go i w głównej roli wystąpił James Franco. Spot jest częścią kompleksowej kampanii obejmującej reklamę w prasie oraz na banerach OOH. Kampania rusza 12 marca 2017 we wszystkich krajach, w których obecne jestZalando.

Więcej informacji i inspiracji na zalando.pl/manbox

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij