Grupa biegaczy z warszawskich domów mediowych przygotowuje kolejną edycję Ultramaratonu Magurskiego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa biegaczy z warszawskich domów mediowych przygotowuje kolejną edycję Ultramaratonu Magurskiego

Trwają przygotowania do trzeciej już edycji Ultramaratonu Magurskiego – imprezy, której inicjatorami są pracownicy polskich domów mediowych. Bieg rozgrywany jest w górach na bardzo wymagających trasach o długości 58 i 92 kilometrów. W tym roku dodatkowo jako bieg towarzyszący zadebiutuje MaguRun...

...o długości 20 km.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

19 sierpnia w Beskidzie Niskim odbędzie się trzecia edycja Ultramaratonu Magurskiego. Zawody zainicjowali i z powodzeniem rozwijają pracownicy domów mediowych – MEC, Havas Media oraz Mindshare.

- Bieganie górskie przyciąga coraz szersze rzesze zainteresowanych szukających mocnych wrażeń. Miejski hałas, smog oraz rutyna w płaskich biegach skutecznie zachęcają biegaczy do szukania alternatyw. Z tego też powodu to właśnie Beskid Niski wybraliśmy na miejsce imprezy – mówi Michał Zawadzki, Digital Communication Manager w Havas Media, a zarazem główny organizator Ultramaratonu Magurskiego.

Zawody rozgrywane są na terenie Magurskiego Parku Narodowego. Jest to jeden z najmniej uczęszczanych parków w Polsce, a jednocześnie teren pełen zabytków kultury łemkowskiej oraz dzikiej przyrody. Biegaczy na wjeździe do parku witają ostrzeżenia przed wilkami, rysiami i niedźwiedziami. Na trasie biegu oprócz widoków zawodnicy mogą zaś podziwiać m.in. perły architektury drewnianej.

Zawody są szeroko komentowane nie tylko w mediach biegowych, ale także prasie i portalach lokalnych oraz ogólnopolskich. Bieg co roku zdobywa wysokie oceny wśród biegaczy i był nominowany przez Festiwal Biegów Górskich w Krynicy oraz portal biegigorskie.pl do nagród dla najlepszego biegu górskiego. Zawody przyciągają biegaczy z całego kraju, a ukończenie najdłuższego dystansu oznacza przepustka do biegów ultra na całym świecie. Zdaniem zawodników Ultramaraton Magurski na tle innych imprez biegowych wyróżniają unikalne widoki na trasie, bardzo dobre pakiety startowe oraz kameralna atmosfera.

Idea stworzenia Ultramaratonu zrodziła się kilka lat temu wśród biegaczy dystansowych, których nie brakuje w środowisku mediowców. Obecnie w przygotowaniach biorą udział m.in. pracownicy domów mediowych Havas, MEC, Mindshare, PHD Rocket.

Zapisy na bieg trwają do sierpnia.

Dodatkowe informacje: magurski.com oraz facebook.com/Ultramaraton.Magurski/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij