Osadzińska, Danaj i Mleczko projektują dla Aura Centrum

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Osadzińska, Danaj i Mleczko projektują dla Aura Centrum

Troje uznanych rysowników stoi za kolekcjami wyjątkowych gadżetów, które olsztyńskie centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów.

Produkty codziennego użytku nie muszą być nudne i brzydkie. Polscy projektanci udowodnili to nie raz. Dobry rysunek jest samodzielnym dziełem sztuki, ale niewątpliwym atutem ilustracji jest łatwość wykorzystania jej na potrzeby sztuki użytkowej. To otwiera możliwości współpracy z wieloma podmiotami. Ciekawym przykładem takiej kooperacji jest najnowsza kampania centrum handlowego Aura w Olsztynie z udziałem trojga znanych polskich rysowników. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do współpracy przy każdej edycji akcji Do trzech razy sztuka! zaproszono znanego rysownika lub ilustratora. W edycji wiosennej, która rozpocznie się 23 marca br., a zakończy 2 kwietnia br. klienci będą mogli otrzymać za zakupy torby zaprojektowane przez Olkę Osadzińską, uzdolnioną ilustratorkę młodego pokolenia. W edycji wakacyjnej, zaplanowanej od 16 do 25 czerwca br. do zdobycia będą poduszki ozdobione przez Porysunki, czyli Magdę Danaj. Ostatnia odsłona, jesienna, która będzie miała miejsce między 8 a 17 września br., to kolekcja kubków autorstwa Andrzeja Mleczki. 

Chciałam stworzyć coś, co będzie atrakcyjnym elementem dekoracyjnym dla użytkowego produktu, jakim jest płócienna torba. Zdecydowałam się na trzy kompozycje z delikatnymi kobiecymi postaciami otoczonymi wiosennymi kwiatami. Ilustracje będą wypełniały format A4, ale będą bez tła, dzięki czemu torba będzie wyglądała bardziej elegancko. Myślę, że będzie to super dodatek na wiosnę i lato – opowiada o swojej kolekcji dla Aury Centrum Olka Osadzińska. 

Cykliczna akcja prosprzedażowa Kolekcja Aury organizowana będzie trzy razy w roku. Każda seria unikatowych gadżetów będzie dostępna za zakupy tylko w centrum handlowym Aura w Olsztynie. Klient, który okaże paragony na min. 150 zł, będzie mógł otrzymać jeden element z całej kolekcji, liczącej kilkaset sztuk wyjątkowych przedmiotów. Akcja każdorazowo potrwa 10 dni. Kolekcja Aury ma też swój wymiar charytatywny – każda odebrana nagroda to 10 zł przekazane przez centrum handlowe Aura na wsparcie wybranej organizacji charytatywnej w Olsztynie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij