Ruszyły zgłoszenia do 7. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyły zgłoszenia do 7. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie

6 lat, blisko 300 firm i ponad 400 laureatów. Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie to najstarsza, bo trwająca już 7. rok inicjatywa pomagająca budować i promować segment innowacyjnego oraz kreatywnego biznesu w Polsce.

W tym roku, przy okazji 7. urodzin, ranking doczekał się ważnych zmian w formule, m.in. laureaci rankingu wybierani będą przez Kapitułę złożoną z czołowych polskich przedsiębiorców oraz kreatywnych nagradzanych w poprzednich edycjach konkursu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak co roku, tak i tym razem, podczas uroczystej gali zaplanowanej na 27 kwietnia, Brief wraz z Kapitułą doceniają wyjątkowych ludzi, którzy stawiają na innowacje i nieszablonowe rozwiązania w swoim biznesie oraz nieustannie poszukują nowych możliwości rozwoju. Obecna odsłona 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie jest jednak ewolucją w stronę całorocznego programu, którego podstawę stanowi wymiana wiedzy, doświadczeń i możliwości biznesowych na kilku płaszczyznach: szeroko zakrojone działania redakcyjne i partnerskie, ogólnopolskie wydarzenia medialne, cykl spotkań edukacyjno-mentorskich z „50-tką Kreatywnych”.

Kolejną istotną zmianą towarzyszącą 7. edycji rankingu jest pojawienie się Kapituły, która już w kwietniu tego roku zadecyduje o tym, kto tym razem trafi do grona 50 Kreatywnch. W skład Kapituły wejdą zarówno laureaci I miejsc rankingu z ubiegłych edycji, jak i wyłonione przez Brief postaci ze świata biznesu. W Kapitule zasiądą m. in.: Dr Irena Eris, Rafał Plutecki (Campus Warsaw), Robert Bednarski (Facebook), Michał Sadowski (Brand 24), Stefan Batory (iTaxi, Booksy), Eliza Kruczkowska (Polski Fundusz Rozwoju), Sebastian Hejnowski (MSL), Jakub Kaliciński (Kalicińscy.com, Fog Production), Basia Sołtysińska (LifeTube, indaHash) czy Piotr Bartecki (Kancelaria Adwokacka SCBP). To tylko niektóre z nazwisk, które wspólnie z redakcją Brief zadecydują o tegorocznych laureatach rankingu 50 Najbardziej Kreawtynych w Biznesie...

Wśród patronów medialnych tegorocznej edycji wydarzenia znaleźli się m. in. TVN24 BiŚ, Grupa Eurozet. Nasi patroni na bieżąco śledzić będą przygotowania do kwietniowej gali, a następnie relacjonować wydarzenie oraz informować o tegorocznych zwycięzcach.

Zgłoszenia do kolejnej edycji rankingu możliwe są przy pomocy nowej, powstałej specjalnie na tę okazję podstrony http://www.brief.pl/kreatywni2017/, jak również dzięki aplikacji mobilnej Kreatywni2017. Do rankingu zgłosić można zarówno siebie, jak i swoich kreatywnych znajomych. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 kwietnia br. (włącznie). Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij