Kolejny projekt K2 dla PKO Banku Polskiego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kolejny projekt K2 dla PKO Banku Polskiego

Agencja K2, w ramach stałej współpracy z PKO Bankiem Polskim, przygotowała stronę iko.pkobp.pl/ promującą nowy, rewolucyjny na rynku system płatności mobilnych IKO.

Powstał serwis lekki, nowoczesny, inspirowany aplikacjami mobilnymi. Strona spełnia założenia informacyjne i promocyjne, prezentując wyczerpujący materiał dotyczący nowego systemu płatności oraz materiały edukacyjne i aktualności o usługach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach realizacji agencja K2 wyprodukowała i wdrożyła trzy wersje serwisu, przygotowane według najnowszych standardów technologicznych i działające pod większością urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Po wejściu na iko.pkobp.pl/ użytkownik jest automatycznie rozpoznawany i delegowany do odpowiedniej dla jego urządzenia strony (mobile, tablet, pc). Skuteczność wdrożenia serwisów wynika z posiadanej przez Bank, a wdrożonej rok temu przez K2, technologii informatycznej, która stanowi solidną podstawę dla kolejnych rozwiązań.

Projekt został zrealizowany w ramach stałej współpracy K2 z PKO Bankiem Polskim, która trwa od 2011 roku. W tym czasie firmy wspólnie zrealizowały następujące projekty: portal www.pkobp.pl, projektowanie systemu transakcyjnego SKO sko.pkobp.pl/ oraz serwis PKO OFE.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij