Co się wydarzyło w hotelu Sofitel Victoria? AccorHotels zdradził blogerom tajemnicę pokoju nr 7

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Co się wydarzyło w hotelu Sofitel Victoria? AccorHotels zdradził blogerom tajemnicę pokoju nr 7

Oprowadzanie po niedostępnych zakamarkach hotelu, zwiedzanie apartamentu prezydenckiego, sali balowej, basenu, warsztaty z pisarką Katarzyną Puzyńską i kryminalne historie z hotelem w tle – AccorHotels po raz kolejny przygotował warsztaty dla blogerów.

Podczas wydarzenia „Tajemnica pokoju nr 7… Co się wydarzyło w hotelu Sofitel Victoria?” uczestnicy mieli okazję odkryć nieznane przestrzenie w Sofitelu Victoria w Warszawie i wykorzystać literacki potencjał hotelowych przestrzeni. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„1408” Stephena Kinga, „Lśnienie” Stanleya Kubricka, „Hotel Bertram” Agathy Christie – hotelowe wnętrza inspirują pisarzy i filmowych twórców. Tym razem warszawski hotel Sofitel Victoria miał pobudzić wyobraźnię polskich blogerów zainteresowanych literaturą, a w szczególności kryminałami. 

Śladem hotelowych historii i literackich zbrodni 

Blogerzy zwiedzali pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Warszawie, w którym nocowali m.in. Juliette Binoche, Penelope Cruz, Katie Melua, Elton John, Stevie Wonder oraz Ronald Reagan. Ponadto poznali historie, anegdoty i ciekawostki związane z tym miejscem oraz z wydarzeniami, które odbywały się w tym ponadczterdziestoletnim budynku przez lata. 

Kolejnym punktem wydarzenia były warsztaty pisania kryminałów, poprowadzone przez Katarzynę Puzyńską – autorkę serii kryminałów, których akcja toczy się w Lipowie. Podczas warsztatów uczestnicy poznali tajniki sztuki pisarskiej, zależności pomiędzy kreowaniem wątków oraz  tworzeniem mrożących krew w żyłach zawiłości w fabule. 

Zwieńczeniem kryminalnego spotkania jest konkurs dla blogerów, którzy – zainspirowani wnętrzami hotelu i warsztatami – będą mogli stworzyć mrożącą krew w żyłach historię hotelową. Kim okaże się concierge? Co wydarzy się w restauracji hotelowej? Co obsługa hotelowa znajdzie w jednym z pokojów? I jaką tajemnicę kryje pokój nr 7? Teksty blogerów biorących udział w konkursie oceni Katarzyna Puzyńska.

Aktywna blogosfera odkrywa Polskę z AccorHotels 

Warsztaty „Tajemnica pokoju nr 7… Co się wydarzyło w hotelu Sofitel Victoria?” zostały zorganizowane przez AccorHotels. To kolejne wspólnie przygotowane warsztaty dla polskiej blogosfery. Wcześniej blogerzy mogli fotografować Warszawę z dachu hotelu Novotel na wysokości 111 metrów, wyruszyć na historyczny spacer śladami warszawskich hoteli czy fotografować jesienny Bałtyk z dachu hotelu Novotel Gdańsk Marina.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij