Ekstremalne biegi z Kadjarem - Renault Polska partnerem cyklu Runmageddon

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ekstremalne biegi z Kadjarem - Renault Polska partnerem cyklu Runmageddon

Renault Polska rozpoczęło współpracę z organizatorem największego cyklu biegów z przeszkodami w Polsce. Runmageddon odbywa się co roku w ponad piętnastu miejscach, a w 2016 roku wzięło w nim udział ponad 35 000 osób!

Na uczestników czekają niezapomniane przeżycia w błocie, ogniu, wodzie i na przeszkodach. W ramach umowy w sezonie 2017 ekipa Runmageddonu otrzyma też do dyspozycji 3 samochody Renault Kadjar. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zaangażowanie Renault w Runmageddon jest elementem realizacji strategii komunikacji pod hasłem True Stories, która polega na prezentowaniu prawdziwych historii ludzi z pasją. Poza udostępnieniem samochodów Renault Kadjar marka będzie obecna ze specjalną Strefą Expo na pięciu największych wydarzeniach w ramach cyklu (m.in. w Trójmieście, Wrocławiu

czy w Warszawie). W tych miejscach na uczestników biegów i kibiców będzie czekało wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami, miniwyzwania sportowe, gry zręcznościowe czy strefa odpoczynku. Bieżące informacje o współpracy będą zamieszczane na profilach Renault Polska na Facebooku i YouTube oraz dedykowanej stronie nowe.renault.pl. 

Runmageddon 2017 to 17 imprez biegowych z przeszkodami. Trasy o długości od 3 do 44 kilometrów naszpikowane są dziesiątkami zróżnicowanych przeszkód, zarówno naturalnych, jak i tych specjalnie skonstruowanych i dostarczonych w trudno dostępne miejsca na trasie. Aby ukończyć Runmageddon potrzeba zarówno siły, jak i charakteru! W przeciągu 3 lat istnienia na metę tych ekstremalnych biegów dotarło ponad 50 tys. uczestników, których wiek rozciągał się od 4 do 76 lat! Każdego dnia Runmageddon w mediach społecznościowych śledzą dziesiątki tysięcy wyjątkowo zaangażowanych fanów (Facebook: 144 tysiące, Instagram: 12 tysięcy), dla których Runmageddon jest stylem życia, przygodą, ideą promującą wzajemną bezinteresowną pomoc oraz walkę do końca.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij