Księgarnia C.H. Beck z dedykowaną platformą e-commerce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Księgarnia C.H. Beck z dedykowaną platformą e-commerce

Lider rynku wydawnictw prawniczych, księgarnia www.beck.pl, zdecydował się na wdrożenie nowej, dedykowanej platformy e-commerce. Celem realizacji było zwiększenie intuicyjności e-sklepu, uproszczenie ścieżki zakupowej oraz podniesienie poziomu sprzedaży m.in. poprzez wdrożenie...

...  szeregu funkcjonalności oraz uruchomienie kanału mobilnego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Właścicielem księgarni prawniczej jest jedno z największych wydawnictw, C.H. Beck, specjalizujące się w sprzedaży publikacji z zakresu prawa, ekonomii, tematyki podatkowej, a także literatury akademickiej, aplikacyjnej i obcojęzycznej. Chcąc dostarczyć swoim klientom bardziej intuicyjny system sprzedażowy firma zdecydowała się na wdrożenie oprogramowania sprzedażowego z przystosowanymi do branży wydawniczej funkcjonalnościami. 

W wyniku realizacji firma otrzymała dedykowaną platformę e-commerce opartą o system Magento, ukierunkowaną na licznych klientów księgarni, zarówno z sektora B2C, jak i B2B do sprzedaży hurtowej. Wdrożony system jest dostosowany do standardu RWD, co oznacza, że jest zoptymalizowany pod kątem wszystkich urządzeń mobilnych. Dzięki temu powstał także dodatkowy, mobilny, kanał sprzedaży. Wśród interesujących funkcjonalności e-sklepu znalazły się liczne integracje: z serwisami zewnętrznymi i oprogramowaniem dedykowanym branży wydawniczej. Są wśród nich m.in. rozwiązania służące obsłudze zamówień treści prawniczych online, generowaniu e-booków oraz obsłudze sprzedaży wysyłkowej wydawnictw i prenumerat. 

Realizację projektu powierzono firmie Positive Power Sp. z o.o., która było odpowiedzialna za optymalizację projektów graficznych, prace programistyczne, wdrożeniowe oraz dalszy rozwój i utrzymanie systemu. Positive Power Sp. z o.o. to gliwicki Internet Software House, którego specjalnością są zaawansowane technologicznie rozwiązania webowe i mobilne, w tym w szczególności platformy e-commerce, systemy B2B i natywne aplikacje na systemy iOS i Android.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij