Lech Ice Bloody Orange: nowy letni smak od Leszka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lech Ice Bloody Orange: nowy letni smak od Leszka

Rodzina Lech Ice właśnie się powiększyła. Dołączył do niej wyjątkowy smak – Bloody Orange. Nowy, orzeźwiający wariant świetnie sprawdzi się w upalne i pełne słońca dni. Rodzina Lech Ice będzie wsparta ogólnopolską kampanią reklamową.

- Leszek wraca ze swoich podróży po świecie z kolejną orzeźwiającą niespodzianką. Po kubańskim Ice Mojito i cytrynowym Shandy przywiózł nowość w świecie radlerów – Lecha Ice Bloody Orange. Jest to idealna na upały mieszanka piwa z pomarańczową lemoniadą – mówi Mateusz Banach, młodszy menedżer marki Lech.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowy wariant polubią Ci, którzy na upalne dni poszukują piwa o mniejszej goryczce i lubią delikatny, a zarazem rześki, owocowy smak. Miksy piwa z lemoniadą z rodziny Lech Ice zawierają 2% alkoholu, czyli mniej niż klasyczne lagery.

W nadchodzący sezon Lech Ice wchodzi z nowymi, apetycznymi opakowaniami, a do spróbowania wariantu Bloody Orange zachęca etykieta w energetycznym pomarańczowym kolorze, przedstawiająca soczyste owoce.

Promocja Lech Ice Bloody Orange będzie wsparta ogólnopolską kampanią mediową. Jej elementem będzie znany już spot reklamowy z rozbitkami z bezludnej wyspy, których w upalny dzień chłodzi Lech Ice.

Za kreację spotu i materiałów graficznych Lech Ice Bloody Orange odpowiada agencja GPD, a za nowy design opakowań – Mango Design. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith, natomiast agencja Tailor Made PR prowadzi działania PR.

Lech Ice Bloody Orange dostępny jest w sprzedaży od 20 marca br.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij