Windomatic ma parcie na szkło – wystartowała kampania reklamowa marki Vileda

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Windomatic ma parcie na szkło – wystartowała kampania reklamowa marki Vileda

Marka Vileda, światowy producent akcesoriów do sprzątania, wystartowała z kampanią reklamową popularnej elektrycznej ściągaczki do szyb Windomatic. Spoty telewizyjne w mediach ogólnopolskich i tematycznych będą emitowane od 27 marca do 30 kwietnia br.

Spot reklamowy pokazuje, że Windomatic z podwójną mocą to wierny towarzysz wielu prac porządkowych, z myciem okien na czele. Pozwala na nieprzerwane porządki aż do 40 minut w trybie podstawowym, dzięki czemu możliwe jest umycie blisko 120 m2. Ten niezwykle funkcjonalny i łatwy w użytkowaniu produkt sprawi, że tej wiosny domowe porządki będą zaskakująco proste i jeszcze szybsze. Jak pokazuje spot, aby cieszyć się lśniącymi czystością szybami, wystarczy umyć je za pomocą płynu i ściereczki i sięgnąć po ściągaczkę Windomatic. W mig upora się z brudem, wodą i zadba o to, żeby na szybie nie pojawiła się nawet najmniejsza smuga.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot reklamowy będzie można obejrzeć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, takich jak: TVP, Polsat, Polsat Pakiet ogólny miejski, TVN, TVN Style, TVN Mix Kobiecy, TVN Mix Urban i TVP Theme. Przekaz wesprą również działania w Internecie: spoty i banery, Social Media, PR, POS.

Vileda prowadzi kompleksowe działania marketingowe, które konsekwentnie budują i umacniają wizerunek marki. Zgodnie z filozofią marki, niosą one za sobą klarowny przekaz: Vileda istnieje po to, by ułatwić sprzątanie i oszczędzić czas!

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij