Nowi dyrektorzy w White Paper Agency

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowi dyrektorzy w White Paper Agency

Leszek Sułek oraz Łukasz Wodnicki obejmują w agencji White Paper Agency nowo utworzone stanowiska Projects Directors.

White Paper Agency, w związku z dynamicznym rozwojem agencji, wprowadza do struktury nowe stanowisko Project Director. Leszek Sułek oraz Łukasz Wodnicki mają za zadanie usprawnić procesy współpracy na linii Klient-agencja-media. Ponadto w zakresie ich obowiązków leży śledzenie trendów na rynku reklamy i marketingu oraz czuwanie nad przygotowaniem koncepcji strategicznych dla nowych kontrahentów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Firmy, z którymi współpracujemy cenią nasze strategiczne kompetencje, a udane realizacje przyciągają kolejnych klientów. Konieczna okazała się rozbudowa naszej struktury, by móc zachować jak najwyższą jakość projektów i obsługi – komentuje Łukasz Sysa, CEO agencji White Paper Agency. 

Leszek Sułek jest od ponad 10 lat związany z branżą internetową, reklamą i mediami. Ostatnio kierował kilkunastoosobowym zespołem odpowiedzialnym za realizację niestandardowych kampanii dla klientów Biura Reklamy Grupy Wirtualna Polska - począwszy od opracowania koncepcji i planowania promocji, poprzez nadzorowanie produkcji, po analizę efektów i optymalizację. Ma doświadczenie w prowadzeniu projektów dla wielu różnych marek, w tym dla klientów farmaceutycznych (Polpharma, Novartis, Merck), co dodatkowo wzmacnia kompetencje White Paper Agency w tej branży. Wcześniej pracował m.in. w domu mediowym MediaCom.

Łukasz Wodnicki z branżą reklamową związany jest od ponad 9 lat. Zawodowe szlify zbierał w mediowych spółkach z globalnym zapleczem: Mediacom (WPP), Media Direction (OMD) oraz Brand Connection (IPG). Ma doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowymi zespołami. W dorobku ma doradztwo i obsługę klientów z wielu sektorów: telekomunikacja (Plus), FMCG (Coca-Cola, S.C. Johnson), motoryzacja (VW grupa), finanse (BPH, Vivus, Ergo Hestia), farmacja (Polpharma, Pfizer/ Wyeth, Nursea) oraz telewizja (Cyfrowy Polsat). 

Różnorodne i dopełniające się zawodowe doświadczenia trzonu naszego zespołu przekłada się na podejście do klientów z szerszej perspektywy. Rekrutując na kluczowe stanowiska kierujemy się nie tylko branżowymi kwalifikacjami, ale także głęboką znajomością poszczególnych sektorów. Takie połączenie kompetencji, doświadczenia i know-how prezentują Leszek Sułek oraz Łukasz Wodnicki – podkreśla Łukasz Sysa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij