Przyszłość dekady odkryta w konkursie Future Living Award

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przyszłość dekady odkryta w konkursie Future Living Award

Czy siłą myśli można włączyć czajnik a Hydra to rozwiązanie przyszłości, na które czekamy? Odpowiedzi na te pytania odkryła przed gośćmi gala finałowa czwartej edycji konkursu Siemens Future Living Award, która miała miejsce 17 marca w warszawskim kinie Iluzjon.

Doświadczenie technologii i wiedzy przyszłości

Po raz kolejny miłośnicy designu i technologii marki Siemens spotkali się w warszawskim kinie Iluzjon, by poznać wyniki konkursu Future Living Award. Uroczysta gala zgromadziła w tym roku jeszcze więcej gości, pośród których znaleźli się architekci, designerzy, przedstawiciele świata nauki i prasy, a także amatorzy współczesnych technologii i innowacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Konkurs Future Living Award marki Siemens z roku na rok zdobywa coraz większą grupę zainteresowanych, a gala finałowa często jest już stałym wydarzeniem w kalendarzach wybitnych ekspertów z dziedziny designu i digital. Cieszymy się, że jako marka oferująca najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia gospodarstwa domowego, możemy służyć swoim doświadczeniem i kompetencjami w odkrywaniu nowych idei, które być może już za kilka lat staną się dla ludzi codzienną rzeczywistością. Sukces czterech edycji konkursu już teraz pozwala nam rozpocząć prace nad kolejną jego odsłoną – komentuje Rafał Rudziński, członek Zarządu w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Futurystyczna scenografia kina od początku przywoływała na myśl ideę spotkania i wartości marki Siemens, którą konsumenci cenią za świat innowacji, nowoczesny design i funkcje istotnie wpływające na szybkość działania kuchennych sprzętów najwyższej klasy. Biorący udział w wydarzeniu goście mieli okazję wysłuchać wykładu na temat „Obiektów pożądania” wygłoszonego przez dr Krystynę Łuczak – Surówkę, historyk i krytyk wzornictwa pełniącą funkcję przewodniczącej jury konkursu, a także poznać „Życie w wirtualnej rzeczywistości, inteligentne AGD i AI, czyli o tym, co nas czeka w bliskiej przyszłości”, o czym opowiedział Artur Kurasiński, miłośnik i komentator najnowszych rozwiązań technologicznych. Trzeci i zarazem ostatni wykład tamtejszego wieczoru dotyczył „Zmierzchu wyobraźni” i przedstawiła go profesor Uniwersytetu Warszawskiego Anna Giza-Poleszczuk, socjolog interesująca się marketingiem. Laureaci czwartej edycji konkursu pojawili się na scenie wraz z jurorami, którzy w krótkich wystąpieniach przedstawili uzasadnienie swojego wyboru. Odbierający nagrody często nie kryli zaskoczenia werdyktem jury, a dodatkowe brawa usłyszał laureat pierwszego miejsca, autor projektu „Hydra” - Miłosz Cichoń, który w ubiegłym roku również wziął udział w konkursie i zajął wówczas drugie miejsce.

Świat przyszłości na wyciągnięcie ręki

Po emocjach związanych z wręczaniem nagród i poznaniem laureatów czwartej edycji konkursu Future Living Award, na gości czekał wieczór niespodzianek pod znakiem Siemens. Każdy mógł sprawdzić moc swojego skupienia próbując siłą myśli doprowadzić do wrzenia wody i poznać niezwykłego asystenta kuchennego - Mykie. Gala Future Living Award stała się również okazją do premierowego przedstawienia platformy wirtualnego zarządzania urządzeniami gospodarstwa domowego w technologii Home Connect. Zebrani goście mogli nie tylko przekonać się o jej wyjątkowych funkcjach, ale także oddać głos na wybrany projekt, przyczyniając się tym samym do przyznania Nagrody Publiczności.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij