Akademia Praktyków Marketingu - nowa inicjatywa Stowarzyszenia Marketing 4 Business

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Akademia Praktyków Marketingu - nowa inicjatywa Stowarzyszenia Marketing 4 Business

Rozpoczynający się projekt Akademia Praktyków Marketingu ma na celu wzmacnianie roli marketingu jako kluczowego elementu budowania wartości firmy.

Wspólny program opracowany przez Stowarzyszenie Marketing 4 Business oraz firmę szkoleniową Concept Labs obejmie cykl szkoleń, prowadzonych przez praktyków - profesjonalistów z obszaru marketingu i zarządzania. Pierwsze poświęcone będzie budowaniu marek w dobie cyfrowego konsumenta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stworzenie Akademii Praktyków Marketingu jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby współczesnych marketerów, od których wymaga się coraz większej efektywności działań w dynamicznie zmieniającym się, złożonym otoczeniu rynkowym i zalewie informacji.

- Marketerzy spośród docierających informacji nie mają czasu selekcjonować dla siebie tego co ważne i kluczowe. Dlatego proponujemy szkolenia, które dają gotowy zestaw wiedzy i narzędzi do zarządzania marką i jej działaniami marketingowymi. Wszystkie rozwiązania przedstawione są w sposób jak najbardziej praktyczny tak, aby uczestnicy szkolenia mogli je zastosować od razu w swojej codziennej pracy – mówi Wojciech Pronobis, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Marketing 4 Business.

Nowa inicjatywa Marketing 4 Business realizuje cel działalności Stowarzyszenia jakim jest wymiana najlepszych praktyk, wiedzy i doświadczeń oraz podwyższanie standardów marketingu w celu wzmacniania jego roli w budowaniu wartości firmy.

Za komunikację PR Stowarzyszenia Marketing 4 Business odpowiada agencja Havas PR Warsaw.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij