Agencja Dragon Rouge wygrywa Transform Awards 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Dragon Rouge wygrywa  Transform Awards 2017

Dragon Rouge Warszawa, czołowa agencja strategiczno –brandingowa w Polsce, otrzymała dwienagrody w konkursie Transform Awards Europe 2017, jednym z najważniejszychkonkursów na świecie dedykowanych rebrandingom i transformacjom marek.

Podczas zorganizowanej w Londynie uroczystej gali, złota statuetka trafiła do agencji Dragon Rouge za pracę dla Nest Banku w  kategorii „best corporate rebrand following a merger or an acquisition”, zaśbrązowa za pracę dla marki Inter Cars -w kategorii “best brand consolidation”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym prestiżowym konkursie nagradzane są zarówno agencja jak i klienci. Do konkursu zgłaszane są marki i projekty z całego świata, a w jury zasiadają uznani eksperci brandingowi z wielu różnych branż. Pełna lista zwycięskich projektów znajduje się tutaj.

Dragon Rouge jest jedyną agencją z Polski, która zdobyła nagrody w konkursie Transform Awards  w 2017roku.Oba  wygrane projekty to kompleksowe transformacje marek poprzedzone badaniami i analizami rynkowymi,których efektem było wypracowanie strategii dla marek oraz ich tożsamości wizualnych, w tym opracowanie znaków graficznych, stylu wizualnego materiałów graficznych czy projektów placówek –bankowych w przypadku Nest Banku i filialnych w przypadku Inter Carsu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij