Ranking najpopularniejszych hoteli na Facebooku w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ranking najpopularniejszych hoteli na Facebooku w Polsce

Wymarzony urlop poprzedzają tygodnie przygotowań. Największą uwagę poświęcamy wyborze hotelu. Oprócz sprawdzenia oferty danego obiektu szukamy opinii i rankingów internetowych. Z pomocą przychodzi NapoleonCat, który publikuje zestawienie najpopularniejszych hoteli i miejsc noclegowych na Facebooku.

fot. pexels.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z Facebooka w Polsce korzysta już ponad 15 mln użytkowników. Platforma ta jest postrzegana przez internautów jako jedno z lepszych źródeł uzyskania pożądanych informacji. Z danych serwisu (z drugiego kwartału 2016) wynika, iż za jego pośrednictwem o nowych produktach i usługach dowiedziało się aż 60% użytkowników. Wśród najpopularniejszych kategorii znajdują się kosmetyki, technologia, rozrywka oraz podróże. W tej ostatniej kategorii internauci wyszukują m.in. informacji na temat miejsc wartych odwiedzenia, polecanych kierunków podróży, jak również obiektów, w których warto zatrzymać się na nocleg. NapoleonCat sprawdził, jakie są najpopularniejsze facebookowe strony hoteli. Kategoria ta uwzględnia również obiekty nie posiadające statusu hotelu, ale oferujące usługi noclegowe.

Ranking otwiera WioskaJagny.pl, z ponad 48 tys. fanów. Na drugim miejscu znajduje się Pałac Wiechlice (z prawie 43 tys. fanów), wyprzedzając stronę Hotelu Arłamów (z ponad 40 tys. fanów). W pierwszej dziesiątce znalazły się również Polonia Palace Hotel, Hotel Gołębiewski Karpacz, Schronisko PTTK Samotnia, strona apartamentów w Nałęczowie W DRZEWACH, Prowansalski Dom w Górach, Hotel Metropol oraz Solinianka Villas & SPA

Na stronie internetowej NapoleonCat.com, w zakładce Rankingi, dostępne jest pełne zestawienie wszystkich skatalogowanych przez firmę profili na Facebooku. Jeśli Waszym zdaniem brakuje tam jakiegoś profilu lub któryś z nich powinien znaleźć się w innej kategorii, uwagi możecie zgłaszać na adres email [email protected]. Strony i profile można również dodawać samodzielnie – właśnie w zakładce Rankingi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij