Dariusz Zieliński dyrektorem operacyjnym w indaHash

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dariusz Zieliński dyrektorem operacyjnym w indaHash

Dariusz Zieliński – obecny dyrektor zarządzający Newsweeka – od 1 maja 2017 obejmie stanowisko dyrektora operacyjnego (COO) w indaHash – międzynarodowej platformie automatyzującej współpracę marek z tysiącami influencerów jednocześnie.

fot. Marek Szczepański

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zieliński jako doświadczony manager będzie koordynował działania operacyjne spółki indaHash na 50 rynkach, gdzie działa firma. W ramach obowiązków będzie zarządzał międzynarodowymi oraz lokalnymi zespołami, wdrażał nowe strategie sprzedaży i kierował rozwojem globalnych produktów. Jako główne wyzwanie wskazuje dalsze skalowanie biznesu.

Przede wszystkim cieszę się, że będę miał okazję rozwijać indaHash wspólnie z Barbarą Sołtysińską. indaHash ma ogromny globalny potencjał, który chciałbym wesprzeć swoim doświadczeniem w dużych, międzynarodowych organizacjach – komentuje Zieliński.

Współpraca z Dariuszem to dla nas bardzo duży krok w globalnym rozwoju - mówi Barbara Sołtysińska, współzałożycielka indaHash. W ciągu półtora roku zrealizowaliśmy ponad 600 kampanii dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Obecnie zatrudniamy ludzi z 12 krajów, działamy na 50 rynkach, a na kluczowych budujemy lokalne zespoły. Przy tej skali i dynamice wzrostu najlepsi i doświadczeni managerowie na pokładzie są niezastąpieni. Jestem bardzo dumna z tego, że Darek zdecydował się do nas dołączyć i myślę, że będzie to milowy krok w naszym rozwoju – wyjaśnia Sołtysińska.

Dariusz Zieliński od 2013 pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Newsweeka, gdzie odpowiadał za kompleksowy rozwój marki (tygodnika i produktów digitalowych). W ostatnich latach był dyrektorem strategii i rozwoju new business w wydawnictwie G+J Polska (Burda). Wcześniej związany z Marquard Media Polska i Ciszewski Public Relations.

indaHash to międzynarodowa platforma do zautomatyzowanego realizowania kampanii z digital influencerami na Instagramie, Facebooku i Snapchacie. Powołanie Dariusza Zielińskiego na dyrektora operacyjnego ma związek z globalną ekspansją spółki. IndaHash wystartował na początku 2016 roku. Od tamtej pory dzięki platformie zrealizowano ponad 600 kampanii na 50 rynkach dla marek, takich jak: Coca-Cola, McDonald’s, P&G czy L’Oreal. W aplikacji zarejestrowanych jest obecnie ponad 220 000 infuencerów łącznie generujących 550 000 000 impresji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij