Farmacja: W prawo marketingiem, w marketing prawem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Farmacja: W prawo marketingiem, w marketing prawem

BMS Polska organizuje 21-22.06.2017. w Hotelu Bristol w Warszawie spotkanie biznesowe dla branży farmaceutycznej, dla prawników i marketingowców. Promowanie leków wymaga stałej współpracy obu tych działów, stąd pomysł mityngu. Jest to pierwsze spotkanie tego typu w branży.

Spotkanie BMS-u będzie miało charakter kameralny – 20-40 pracowników firm farmaceutycznych z działów prawnych i marketingowych zasiądzie przy stole w mniej formalnej atmosferze, żeby porozmawiać na temat konkretnych przykładów z jakimi mieli do czynienia w swojej codziennej pracy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pojedyncza prelekcja będzie trwała około 60 minut, z czego połowa będzie przeznaczona na dyskusję, wymianę poglądów, doświadczeń. Konferencja ma charakter panelowy i kończy się kolacją integracyjną w jednej z warszawskich restauracji. Celem organizatorów jest poszerzenie spektrum wiadomości uczestników oraz zainicjowanie dialogu między konkurencyjnymi firmami.

Prelekcje wygłoszą czołowi managerowie wyższego szczebla z firm, które są uznanymi markami w świecie farmacji: Apotex, Unia Zakłady Farmaceutyczne, Polpharma, Pfizer, Sanofi-Aventis, Novartis, Adamed, a także fachowcy w dziedzinie prawa farmaceutycznego z warszawskiej kancelarii prawniczej Kochański Zięba i Partnerzy.

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 22 412 50 62 lub adresem [email protected]

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij