Samsung Galaxy – TOP 5 reklam

Samsung Galaxy – TOP 5 reklam

Pod koniec marca odbyła się premiera nowego Samsung Galaxy S8. Fani z niecierpliwością czekali na kolejną odsłonę kultowego już modelu producenta. Recenzje, testy oraz krytykę zostawimy technologicznym ekspertom.

W zamian zabierzmy się za reklamy Galaxy S i przypomnijmy sobie jak Samsung promował swoje telefony, które zawsze były najlepsze, najnowsze i najbardziej na czasie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

1. Samsung Galaxy S2

Tłum osób wyczekujący na telefon z przyszłości. Przekaz reklamy jest prosty – po kolei, w lekki sposób są wymieniane właściwości telefonu, które pojawiają się w każdej reklamie Samsunga. W końcu jest to nie lada zadanie, żeby wyróżnić się wśród całej masy nowych technologii, które zalewają rynek. Pewnie dlatego prezentując swój kolejny model Samsung pokusił się o delikatne porównanie.

2.  Samsung Galaxy S4

Samsung tworzy szereg produktów, które dostarczają nam rozrywki bez wychodzenia z domu. Są również gadżety, które służą do pomagania nam w codziennych obowiązkach np. pralki czy odkurzacze. Samsungi Galaxy S4 łączy w sobie obie funkcje i jest w stanie wyręczyć nas nawet w tak niecodziennych sytuacjach jak… zmiana pieluchy.

3. Samsung Galaxy S5 

Japończycy znają się na tańcu i pamiętają, że każdy precyzyjny ruch trwa tylko chwilę. Dlatego taniec wydaje się być zupełnie naturalną formą do zaprezentowania perfekcyjnego ultra-błyskawicznego aparatu w najnowszym telefonie Samsunga.

4. Samsung Galaxy S6

Personalizacja przedmiotów i nadawanie im głosu w filmach i reklamie to nic nowego. Mimo to uznaję ten gadający do nas z voice overu telefon za bardzo uroczy. Lekko i bez zbędnej skromności reklama prezentuje wszystkie najważniejsze właściwości kolejnego najnowszego Galaxy S.

5. Samsung Galaxy S7 edge

Whaaaat? Któż mógłby zaprezentować wodoodporność S7 lepiej niż Lil? Nic dodać nic ująć.

A na koniec ciekawostka dla wszystkich fanów wynalazków i sci-fi. Bang! Samsung Galaxy Gear

Za nami tylko wycinek historii ogromnego portfolio produktów i reklam Samsunga. Bez wątpliwości znajdują się w nich perełki i niewypały, ale o nich przy innej okazji. Teraz przyszedł czas na spoty i artykuły o Galaxy S8. Miłej lektury zatem!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij