Konferencja I DESIGN

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konferencja I DESIGN

08 - 10 maja 2017 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się 3-dniowa konferencja poświęcona tematyce innowacji i marketingu w sieci, a przede wszystkim - metodyce Design Thinking wykorzystywanej w pracy projektowej. Wydarzenie skierowane jest zarówno do studentów...

...pracowników branży kreatywnej i członków działów marketingu, którzy chcieliby nabyć nowe umiejętności i wykorzystać je w swojej pracy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

I DESIGN to 3 dni inspirujących warsztatów i wykładów. Prelegentami będą przedstawiciele różnych branż - finansowej, kreatywnej, technologicznej, których codzienne aktywności związane są z myśleniem kreatywnym i wdrażaniem innowacji. Na co dzień mają styczność z kreowaniem twórczych i skutecznych rozwiązań dla swoich biznesów.

Na uczestników czeka ponad 10 wykładów i 8 warsztatów promujących metodykę Design Thinking oraz nieszablonowe myślenie w pracy projektowej. Przedstawiciele między innymi takich firm jak PwC , Publicon , Brand24 czy IBM podzielą się swoją praktyczną wiedzą i pokażą konkretne narzędzia przydatne w pracy.

Design Thinking polega na generowaniu pomysłów i tworzeniu innowacyjnych, niestandardowych pomysłów, odpowiadających na rzeczywiste potrzeby użytkowników. Elementem wyjaśniającym zastosowanie tej metody będzie także gra miejska, która odbędzie się 9 maja. Uczestnicy w ciekawy i aktywny sposób poznają założenia metodyki.

Zainteresowanych zapraszamy do śledzenie naszego fanpage’a, na którym pojawią się informacje na temat prelegentów i zapisów: fb.com/idesigndays

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij