W Wielką Sobotę premiera spotu marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W Wielką Sobotę premiera spotu marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej

Już w Wielką Sobotę w TVP oraz telewizji POLSAT będzie można zobaczyć nowy spot reklamowy marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej z udziałem Zbigniewa Wodeckiego.

Emisja spotu jest częścią kampanii promującej m.in. nowe smaki lodów Bracia Koral produkowanych przez PPL Koral. W reklamie zobaczymy krakowski rynek oraz osoby w różnym wieku - od kilkuletnich dzieci do starszych ludzi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Scenariusz reklamy oraz dobór ambasadora mają podkreślać charakter marki Bracia Koral, czyli premium. Nasze lody produkowane z najwyższej jakości składników kojarzą się z wyjątkowymi uczuciami, które są niezależne od pokolenia i sytuacji - mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

Emisja reklamy w telewizji rozpocznie się 15.04, a zakończy 31.07.2017. Kampania w TVP obejmuje 30 - sekundowe spoty w blokach reklamowych oraz 8 - sekundowe billboardy sponsorskie emitowane przy prognozie pogody po Teleexpressie oraz po głównym wydaniu wiadomości. Kampania w telewizji POLSAT to emisja 30 - sekundowych spotów w blokach reklamowych w prime time oraz sponsoring głównego wydania prognozy pogody.

Oprócz kampanii w telewizji, działania reklamowe marki Bracia Koral obejmują materiały POS w punktach sprzedaży, Internet oraz prasę. W wakacje zobaczymy także nośniki outdoorowe w największych miastach.

Za przygotowanie spotu reklamowego odpowiada Film Grupa, za działania w Internecie 365 agencja.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij