Tiger - mocniej, szybciej, celniej, trzeźwiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tiger - mocniej, szybciej, celniej, trzeźwiej

Mocniej, szybciej, celniej, trzeźwiej – tak brzmi nowa mantra tygrysów i życiowych rekordzistów. Hasło Tigera w wykonaniu Fokusa wbija się w głowę niczym mantra, a w połączeniu z energetyzującym spotem pobudza do działania.

Dzięki unikalnym wariantom funkcjonalnym odpowiednia dawka energii jest zawsze tuż obok!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tiger to energia, która wyzwala ukryte talenty w każdym. Teraz słowa SZYBCIEJ, MOCNIEJ, CELNIEJ, TRZEŹWIEJ nabierają zupełnie nowego znaczenia, bo z Tigerem się nie zatrzymujesz, działasz sprawnie. Po imprezie wstajesz i wprowadzasz nowy porządek! Jako kierowca nie odczuwasz znużenia, nie zatrzymujesz się! W czasie treningu zmęczenie patrzy na Ciebie z boku i boi się podejść. A gdy w grę wchodzi wysiłek umysłowy – twój mózg działa jak brzytwa. Wszystko to prezentuje najnowszy, dynamiczny i pełny energii spot, który działa jak Tiger, motywuje i dodaje energii, by robić wszystko lepiej – mocniej, szybciej, celniej, trzeźwiej. Mantra Fokusa, współtwórcy legendarnej grupy Paktofonika, zachęca do wypróbowania czterech funkcjonalnych Tigerów na sobie.

  • MOCNIEJ – z Tigerem FIGHTER o sportowej naturze. Dzięki witaminie D, potasowi i aminokwasom rozgałęzionym (BCAA) ten wariant zapewnia siłę i szybką regenerację mięśni po wysiłku fizycznym. Smak wybuchowego granatu i czarnej porzeczki w każdym budzi Tygrysa!

  • SZYBCIEJ – dzięki Tigerowi SPEED, który poprawia refleks i odkrywa w każdym mistrza kierownicy. Magnez, witamina C i guarana zawarte w napoju wspomagają szybkość reakcji, a smakowa kombinacja pitai, granatu i limonki zapewnia odpowiednie orzeźwienie.

  • CELNIEJ – pijąc Tigera MENTAL, niezastąpionego dla wszystkich poddanych intensywnemu wysiłkowi umysłowemu. Nieważne, jak wymagające jest wyzwanie – z Tigerem podejmiesz każde z nich. Ten unikalny wariant energetyka jest połączeniem oryginalnego smaku ananasowego z energią zawartą w żeń-szeniu.

  • TRZEŹWIEJ – z Tigerem RESTART,  idealnym na niezawodne pobudki po długim wieczorze, zarwanej nocy albo epickiej imprezie. Napój o cytrynowym smaku, wzbogacony witaminą C i kompleksem elektrolitów doskonale sprawdzi się wtedy, kiedy na dobry początek dnia potrzeba dodatkowej porcji energii. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij