Spotify z nową ofertą dla studentów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spotify z nową ofertą dla studentów

Serwis Spotify wprowadza na 33 rynkach specjalną ofertę dla studentów. Dzięki niej zapłacą oni za Spotify Premium połowę dotychczasowej ceny. W Polsce opłata ta wyniesie jedynie 9,99 zł miesięcznie.

Wprowadzenie dedykowanej studentom oferty Spotify Premium oznacza, że od teraz studenci m.in. w Polsce mogą korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w Spotify Premium za jedyne 9,99 zł miesięcznie. Oferta jest dostępna od 19 kwietnia br. dla wszystkich studiujących. Osoby, które chcą z niej skorzystać i cieszyć się ulubioną muzyką bez ograniczeń za połowę ceny, muszą przejść proces weryfikacji na stronie

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby usprawnić obsługę nowej oferty, Spotify nawiązało współpracę z SheerID, uznaną firmą dostarczającą rozwiązania z zakresu uwierzytelniania i autoryzacji uprawnień.

Spotify wprowadza ofertę Spotify Premium dla studentów w 33 krajach na całym świecie w tym m.in. w Polsce, Czechach, Estonii, Hiszpanii oraz Francji. Tym samym zasięg oferty rozszerza się z trzech rynków (obecnie jest ona dostępna w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych) do 36. Oznacza to, że Spotify staje się serwisem z największą pod względem zasięgu geograficznego ofertą streamingu muzyki dla studentów na całym świecie.

Z przyjemnością wprowadzamy ofertę Spotify Premium dla studentów. Aktualnie jest to największa i jedyna w swoim rodzaju oferta tego typu dostępna na rynku. Studenci to jedna z najbardziej oddanych i zaangażowanych grup wśród fanów muzyki, dlatego jesteśmy dumni z tego, że możemy dać milionom z nich dostęp do szerokiego katalogu utworów dostępnych w Spotify w obniżonej cenie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij