Social Media London Style wygrała konkurs i rozpoczyna współpracę z Grupą Ożarów S.A.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Social Media London Style wygrała konkurs i rozpoczyna współpracę z Grupą Ożarów S.A.

Agencja Social Media London Style po wygranym konkursie rozpoczyna obsługę marki CEMENT OŻARÓW, należącej do Grupy Ożarów S.A. Współpraca obejmuje m.in. przygotowanie, wdrożenie i optymalizację strategii Social Media na kanałach: Facebook, Instagram i YouTube.

Umowa została podpisana na rok. Działania skupią się na szeroko pojętej promocji marki CEMENT OŻARÓW. Do zadań agencji należy m.in. przeprowadzenie audytu i przygotowanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram oraz YouTube), a następnie wdrożenie założeń tej strategii i ich stałe monitorowanie, prowadzenie komunikacji na profilach społecznościowych oraz prowadzenie działań reklamowych w ramach określonych budżetów miesięcznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spółka Grupa Ożarów SA, znana wcześniej jako Cementownia „Ożarów”, działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment wysokiej jakości cementów. Od roku 1995 należy do międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Irlandii, znajdującego się w gronie największych producentów materiałów budowlanych na świecie, prowadząc produkcję w ponad 3900 zakładach, zlokalizowanych w 31 krajach. Marka Cement Ożarów jest synonimem najwyższej jakości produktów, wysoko cenionych przez klientów w całej Polsce i za granicą.

Social Media London Style Sp. z o.o. to agencja interaktywna powstała w 2010 roku w Londynie. Agencja buduje kompleksowe strategie, wykorzystujące wszelkie narzędzia online dostępne na rynku. Pomaga zaistnieć markom w social mediach, wspiera pracodawców w budowaniu strategii employer brandingowych w internecie. Agencja jest Oficjalnym Partnerem Linkedin na obszarze EMEA w zakresie Talent Solutions. W gronie jej klientów znaleźli się m.in.: ABB, Aon Hewitt, ASSA Abloy, Amelis, Citi Handlowy, CH2M, HID Global, By Dziubeka, Dancake, EY, Farby KABE, Kuka, Kongsberg Automotive, Navington, PZU, PKL SA, Toyota, UBS, X-lander.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij