Bydgoszcz po raz kolejny europejską stolicą Design Thinking

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bydgoszcz po raz kolejny europejską stolicą Design Thinking

Już po raz czwarty Bydgoszcz na cztery czerwcowe dni(05.06 - 08.06) staje się miastem gromadzącym w murach Opery Nova sympatyków, praktyków, ekspertów, przedstawicieli jednostek samorządów lokalnych, regionalnych i rządowych, a także środowiska biznesowe, słowem wszystkich, którzy w Polsce...

...Europie i świecie pracują i inspirują się metodyką Design Thinking. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2017 jest wydarzeniem, które przybliża uczestnikom metodykę DT która wspomaga proces projektowania nowych produktów bądź usług w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb odbiorcy ostatecznego. Metodą tą posługują się znane światowe marki takie jak: Apple, SAP, IKEA, Shimano, NOKIA i wiele innych.

Od kilku lat można obserwować intensywny rozwój tej dziedziny w Polsce. Stąd też przed czterema laty zrodził się pomysł by zorganizować międzynarodową konferencję w grodzie nad Brdą.

Pierwsze trzy edycję przyciągnęły do Bydgoszczy każdorazowo około 250 uczestników. W tym roku poza dwoma dniami wykładów, organizatorzy zapraszają na jeden z trzech zamkniętych warsztatów, podczas których uczestnicy będą mogli jeszcze bardziej zapoznać się z metodyką DT.

Na uczestników czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, natomiast już dziś potencjał konferencji został dostrzeżony w kraju o czym świadczą patronaty honorowe Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Stowarzyszenia TOP500 Innovators, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wojewody Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami konferencji i do rejestracji na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij