CRASH Mondays zaprasza na warsztaty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
CRASH Mondays zaprasza na warsztaty

CRASH Mondays to cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych w Krakowie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, na których marketingowa teoria zderza się z doświadczeniem praktyków.

Przez popularność wydarzenia, a także w odpowiedzi na potrzeby uczestników organizatorzy postanowili także stworzyć cykl warsztatów związanych z różnymi działami marketingu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwsze warsztaty zorganizowane w The Messy Head Hospital z “Treningu twórczości dla kreatywnego pisania” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Klaudia Urban oraz Aleksandra Białek, które poprowadziły spotkanie, przygotowały interesujący program, w którym pokazały jak wyjść ze schematu i swojej strefy komfortu podczas tworzenia kreatywnych treści, jak pokonać twórczą blokadę i jak stworzyć interesujący content dotyczący często powielanego w mediach tematu.

Ze względu na zainteresowanie warsztatami kolejne - takie same - odbędą się 15 maja (tradycyjnie poniedziałek) w Lost Bar w Krakowie.

Link do wydarzenia.

Równolegle na drugiej sali odbywać będą się warsztaty z monitoringu sieci prowadzone przez specjalistę z firmy Newspoint.

Link do wydarzenia.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij