CRASH Mondays zaprasza na warsztaty

CRASH Mondays zaprasza na warsztaty

CRASH Mondays to cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych w Krakowie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, na których marketingowa teoria zderza się z doświadczeniem praktyków.

Przez popularność wydarzenia, a także w odpowiedzi na potrzeby uczestników organizatorzy postanowili także stworzyć cykl warsztatów związanych z różnymi działami marketingu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwsze warsztaty zorganizowane w The Messy Head Hospital z “Treningu twórczości dla kreatywnego pisania” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Klaudia Urban oraz Aleksandra Białek, które poprowadziły spotkanie, przygotowały interesujący program, w którym pokazały jak wyjść ze schematu i swojej strefy komfortu podczas tworzenia kreatywnych treści, jak pokonać twórczą blokadę i jak stworzyć interesujący content dotyczący często powielanego w mediach tematu.

Ze względu na zainteresowanie warsztatami kolejne - takie same - odbędą się 15 maja (tradycyjnie poniedziałek) w Lost Bar w Krakowie.

Link do wydarzenia.

Równolegle na drugiej sali odbywać będą się warsztaty z monitoringu sieci prowadzone przez specjalistę z firmy Newspoint.

Link do wydarzenia.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij