OS3 wygrała przetarg na obsługę kolejnej marki Hasbro Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OS3 wygrała przetarg na obsługę kolejnej marki Hasbro Polska

OS3 rozszerzyła współpracę z Hasbro Polska o kolejną markę. Tym razem agencja zajmie się obsługą Littlest Pet Shop. Start działań nastąpił 1 kwietnia.

Littlest Pet Shop to bardzo silna i rozpoznawalna marka. Znajduje się na 4. miejscu na rynku zabawek dla dziewczynek (dane NPD luty 2013). Sercem marki LPS jest kolekcjonowanie, co powoduje częste wymiany kolekcji i wprowadzanie nowości. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podstawowym zadaniem agencji jest rozwój społeczności i zaangażowanie dziewczynek w wieku 6-9 lat w wirtualne życie Littlest Pet Shop na serwisie nk.pl, zbudowanie silniejszej więzi z marką poprzez rozrywkę on-line z ulubionymi zabawkami i komunikacja nowości zwierzaków LPS.

Komunikacja zaplanowana jest w dwóch etapach: pierwszy związany jest z tegorocznymi nowościami: Zwierzakami Słodziakami i Błyszczącymi Słodkimi Wróżkami, drugi z serialem LPS, którego emisję zaplanowano na kanale MiniMini+ i Teletoon+ na jesieni br.

Hasbro Polska to jedna z największych firm na rynku gier i zabawek. W jej ofercie znajduje się wiele znanych i cenionych marek, m.in. My Little Pony, Littlest Pet Shop, Monopoly, Play-Doh, Nerf czy długo oczekiwana nowość 2013 – Furby.

OS3 i Hasbro Polska współpracują od 8 lat. Do tej pory agencja zrealizowała projekty m.in. dla: Nerf, My Little Pony, Twister, Pictureka, Furby oraz Monopoly, które w 2012 roku zostało nagrodzone statuetką Gold Efekton oraz Srebrnego Effie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij