Programiści z całego świata chwalą Kraków. Za co?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Programiści z całego świata chwalą Kraków. Za co?

“Kraków, byłeś wspaniały jak zawsze!”, “Bardzo przyjemnie było poprowadzić wykład w Krakowie, do zobaczenia wkrótce!”, “To największa konferencja, na jakiej kiedykolwiek występowałem” - na Twitterze pojawiło się kilkadziesiąt pozytywnych wpisów na temat Krakowa.

Programiści z największych firm IT z całego świata są pod wrażeniem miasta i poziomu organizowanych w Polsce konferencji. Czym jeszcze ujmujemy zagranicznych gości?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Programiści, których tak bardzo ujął Kraków, przyjechali do Polski na Code Europe, największą konferencję programistyczną w kraju. Wydarzenie nie bez przyczyny zorganizowano w mieście, które uznawane jest za kolebkę polskich startupów z branży IT. Do Krakowa przybyło ponad 150 ekspertów z największych firm technologicznych, takich jak GitHub, Google, IBM, Intel, Microsoft, Netflix, Oracle, Spotify, Trivago i Uber. I ponad 3000 uczestników!

Programiści, którzy odwiedzili Kraków podczas wiosennej edycji konferencji Code Europe, byli pod wrażeniem pozytywnej, energetyzującej atmosfery, profesjonalnej organizacji, skali i poziomu merytorycznego wydarzenia. Ujęła ich nasza lokalna kuchnia, niepowtarzalny urok miasta i otwartość ludzi.

Jeden z prelegentów, Dawid Pilato z Elastic, podróżuje po świecie z #elkie, pluszowym łosiem i dzieli się na Twitterze wspólnymi przeżyciami. “Elkie jest teraz w Krakowie, w Polsce na @code_europe i dobrze się bawi!” - napisał Dawid prosto ze spaceru po Bulwarach Wiślanych w Krakowie. Co jeszcze chwalili programiści z całego świata? Poniżej zebraliśmy przykładowe cytaty z Twittera:

  • Kraków, byłeś wspaniały jak zawsze! Było świetnie, mam nadzieję, że do zobaczenia!” - Marcos Placona z Twilio.

  • “To największa konferencja, na jakiej kiedykolwiek występowałem” - Kenneth Christiansen z Intel.

  • “Dziękuję @code_europe za 150++ uczestników! Bardzo przyjemnie było poprowadzić wykład w Krakowie! Do zobaczenia wkrótce!” - Dawid Pilato z Elastic.

  • “Fantastycznie było wystąpić na @code_europe, świetne wydarzenie!” - Umar Nizamani z Sense Health.

  • “Gratulacje za świetną konferencję @code_europe! Świetna organizacja, dobry content i miła atmosfera. Tak dalej!” - Ricardo Brito z Futurice. 

Po raz pierwszy w Polsce, właśnie w Krakowie, można było spotkać topowych programistów:

- Christian Heilmann: ekspert w dziedzinie HTML5 i open web, na co dzień kodujący @ Microsoft

- Mārtiņš Kalvāns: specjalista w obszarze big data, backend i przetwarzaniu w chmurze, obecnie realizuje się zawodowo jako Data Engineer @ Spotify

- Thomas James: ekspert od JavaScript, na co dzień Bluemix Developer Advocate @ IBM

- Kenneth Rohde Christiansen: pasjonat sztucznej inteligencji i internetu rzeczy, światowej sławy developer @ Intel

To dopiero początek. Tej wiosny, w maju, Code Europe odbędzie się jeszcze w Warszawie i we Wrocławiu.

Na Code Europe w każdej z lokalizacji zaplanowano ponad 50 warsztatów i prelekcji. Znajdą się wśród nich ciekawe i przydatne zajęcia praktyczne dla programistów pracujących w JavaScript, Java i PHP, czy twórców aplikacji na Androida, iOS lub Swifta. A także ci, którzy na co dzień pracują jako specjaliści od baz danych i analitycy. To okazja do zdobycia unikalnej wiedzy i spotkania w jednym dniu aż 150 ekspertów z najbardziej innowacyjnych firm IT: GitHub, Google, IBM, Intel, Microsoft, Netflix, Oracle, Spotify, Trivago i Uber.

Code Europe to także przestrzeń do profesjonalnej wymiany doświadczeń, okazja do networkingu z topowymi programistami i pracownikami znanych firm. Podczas niezobowiązujących rozmów w kuluarach uczestnicy poznają możliwości rozwoju i metody pracy w najbardziej atrakcyjnych firmach technologicznych. Na wiosenną edycję konferencji zgłosiło się już 150 wystawców z branży IT, a wśród nich liderzy: Dassault Systemes, G2A, IGT, Motorola Solutions, Sage, Samsung, Scaleworks, StepStone Services.

Organizatorem konferencji programistycznej Code Europe jest Grupa Absolvent.pl. To już druga edycja Code Europe. W pierwszej wzięło udział ponad 9000 osób.

Sprawdź agendę Code Europe.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij