Maja Gawecka z Coca-Cola do Rockon

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maja Gawecka z Coca-Cola do Rockon

Do zespołu agencji technologicznej Rockon dołączyła Maja Gawecka, która objęła stanowisko Project Manager.

W ostatnim czasie Gawecka związana była z Coca-Cola, gdzie pracowała na stanowisku Digital Delivery Manager. Planowała i nadzorowała tworzenie digitalowej mapy biznesu firmy. Pracowała również jako Project Manager w Hypermedia oraz Junior Project Manager w Ogilvy & Mather.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Rockon Gawecka zajmuje się obsługą projektów dla zagranicznych klientów agencji. Dodatkowo jest zaangażowana w projekt tworzenia nowego systemu CRM dla jednego z kluczowych polskich klientów agencji.

Jestem zadowolony, że dołączyła do nas osoba z takim doświadczeniem. Wierzymy, ze dzięki Mai osiągniemy jeszcze lepszy poziom w obsłudze naszych klientów - komentuje Jan Szarras, CEO & Founder Rockon.

Agencja technologiczna Rockon została stworzona przez zespół specjalistów działających w branży interaktywnej od 2002 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań digitalowych, których priorytetem jest precyzyjne wsparcie i realizacja celów biznesowych postawionych przez klientów. Operuje w całym wielokanałowym obszarze digitalu. Opiekuje się i tworzy od podstaw serwisy internetowe, e-commerce, platformy b2b/b2c, systemy wewnętrzne. Klientami firmy są średnie i duże przedsiębiorstwa z Polski oraz Europy (Szwajcarii, Wielkiej Brytanii czy Holandii). Dotychczas agencja współpracowała z takimi markami jak: Sanofi, Diners Club, AIG, Colonnade, Altaterra, Dakea, adblast, Swatch, HBO, Solgar czy Teva.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij