adidas dzięki VR przenosił klientów do Japonii

adidas dzięki VR przenosił klientów do Japonii

Na potrzeby promocji nowego modelu butów adidas NMD w kwietniu w wybranych sklepach sieci Sizeer pojawiła się instalacja wykorzystująca wirtualną rzeczywistość, dzięki której klienci mogli udać się na spacer ulicami Tokio.

Za przygotowanie akcji odpowiadają spółki z grupy Dentsu Aegis Network: Carat Polska, Isobar Polska oraz Hypermedia linked by Isobar.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oryginalność w nowej formie. NMD to kolekcja lifestylowa, która składa hołd najwspanialszym chwilom historii adidas. Model NMD łączy to co najcenniejsze, czyli historię marki z najnowszymi zdobyczami technologii boost i primeknit tworząc miejski styl przyszłości.

Dla marki adidas, spółki z grupy Dentsu Aegis Network Polska przygotowały aktywację wykorzystującą Wirtualną Rzeczywistość. Model NMD odwołuje się do biegowych korzeni marki, a ultra nowoczesny design nawiązuje do japońskich trendów w modzie. Wykorzystując potencjał Wirtualnej Rzeczywistości przygotowany został spacer ulicami Tokio. Obecni w sklepie w którym znajdowała się instalacja NMD VR Tokyo Tour mogli przymierzyć model NMD i w nich poczuć klimat metropolii. Wystarczy założyć okulary VR i ruszyć na przechadzkę zatłoczonymi ulicami Tokio.

W kampanii został wykorzystany nagrany w 360, który dzięki specjalne aplikacji był synchronizowany z działaniem bieżni, po której poruszał się użytkownik. Aktywacja byłą dostępna w dniach 14.04 do 27.04 w 3 sklepach Sizeer (Warszawa- Złote Tarasy, Kraków- Galeria Krakowska, Katowice- Silesia City Center).

Za koncepcję oraz realizację aktywacji NMD_VR Tokyo_Tour odpowiadają spółki z grupy Dentsu Aegis Network Polska: Isobar Polska, Carat Polska oraz Hypermedia linked by Isobar.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij